Petr Kramný

Advokátka Petra Kramného odtajnila část spisu: Monice a Klárce selhalo srdce!

Advokátka Petra Kramného odtajnila část spisu: Monice a Klárce selhalo srdce!
Zdroj: TN.cz

Dlouho byla předmětem spekulací část egyptského vyšetřovacího spisu, který se týkal smrti Moniky a Klárky. Nová advokátka Petra Kramného Jana Rejžková prozradila, co se v něm píše.

Do spisu už totiž měla možnost nahlédnout. "Měla jsem k dispozici i zprávy z Egypta. Z nich ale opravdu nevyplývá NIC, co by svědčilo pro vinu mého klienta. Nenašla jsem tam NIC, co by vedlo jen k podezření, že by se tam násilného jednání  dopustil, že by se na smrti ženy a dcery podílel. Více říkat nemohu," řekla Blesku Rejžková.

Ze spisu, který má dva tisíce stran, ale přeci jenom něco podle advokátky vyplývá. Monice a Klárce mělo v Egyptě selhat srdce, ke smrti elektrickým proudem se ale Režková vyjadřovat nechtěla. „Ať to dokazují. My to budeme zase vyvracet. Existuje podezření na náhlé selhání srdce. To ale přece nemusí způsobit jen proud,“ dodala.

Advokátka Rejžková má plné ruce práce a podle ní to bude dlouhý proces. Ze spisu si prý nechala udělat kopie z několika klíčových stran a Petra Kramného navštěvuje v ostravské vazební věznici. Tam se nachází z důvodu, že existuje možnost, že by se pokusil o útěk nebo ovlivňoval svědky. 

ČTĚTE TAKÉ:

Dívka ubodala nejlepší kamarádku kuchyňským nožem. Dala na Facebook nahou fotku

Zavraždili přítelkyni Michaela Douglase. Měl si ji brát

Jarní střídání teplot a změna času ohrožují vaše srdce
Tipy, jak pečovat o své srdce

pet, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz