Pátrání

Záhada! Umí česky, našli ho v Norsku v závěji a neví, kdo je!

Záhada! Umí česky, našli ho v Norsku v závěji a neví, kdo je!
Zdroj: Politiet

Už čtyři měsíce zaměstnává tenhle neznámý muž skandinávské policisty. Trpí totiž úplnou ztrátou paměti a absolutně netuší, kdo je nebo jak se do Norska dostal. Ale rozumí česky!

A je tedy možné, že ho znáte, jen už jste ho dlouho neviděli. Norští policisté se na veřejnost obrátili i proto, že jejich vlastní pátrání nebylo k ničemu, i když prosili o pomoc i interpol.


Záhadný cizinec, kterého objevili svědci před čtyřmi měsíci v závěji východně od Osla, mluví velmi dobře anglicky s východoevropským přízvukem.


Zdroj: Politiet


Je mu mezi dvaceti a třiceti lety, je vysoký 187 centimetrů a má tmavé blond vlasy. Rozumí češtině, slovenštině, polštině i ruštině a může tak být i z České republiky.
 

Související obsah


Policisté dodnes nevědí, zda se mladík nestal obětí kriminálníků, protože si nepamatuje podle vlastních slov absolutně nic - prý ani to, kde se v Norsku ocitl, píše norský portál.


Podobně podivný případ s Čechem v hlavní roli řešili před dvěma lety i švédští policisté. Mladý muž tu u silnice odstavil luxusní auto, nechal v něm doklady i mobil a beze stopy zmizel.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jak vypadají norské Vánoce? Budete v šoku, bez české Popelky ani neexistují!

Šokující návod z amerického webu: Deset kroků, jak se stát Čechem

pez, TN.cz

K tématu Pátrání

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz