Krimi

Bil Paur svou manželku, matku čtyř dětí, která vloni záhadně a beze stop zmizela?

Je to už přes patnáct měsíců od doby, kdy záhadně zmizela matka čtyř dětí Jana Paurová ze Slavětína. Mnozí obviňují jejího manžela Pavla z toho, že v tom má prsty. Ten byl dnes u sodu v Lounech kvůli tomu, že jí bil.

Na žádost státního zástupce u soudu vypovídala i matka ztracené ženy a její bratři. Ti shodně mluvili o tom, že Janu Paurovou, matku čtyř dětí, její manžel bil. Rodina se ženě snažila prý pomoci. Ona ale pomoc odmítala.
 

Údajně se bála, že pokud by rodiče nebo bratři nějak zasáhli, Paur by ji doma bil ještě víc. I když byla několikrát rozhodnutá, že s dětmi zůstane u svých rodičů, vždy si to rozmyslela a vrátila se domů.
 

Soud s největší pravděpodobností jednání odročí. Jak státní zástupce, tak i obhájce obžalovaného totiž navrhují vyslechnout další svědky.
 

Jana Paurová zmizela v noci z 2. na 3. února, poté po ní pátraly stovky policistů. Její záhadné zmizení rozdělilo rodinu, část si totiž myslí, že za vším stojí její manžel.
 

Po Janě zůstaly čtyři děti, nyní ale už nežijí společně. Nejstarší syn Pavel, který matčino zmizení nese nejhůře, se od otce přestěhoval k babičce, Janině matce. Ta ho má v péči na základě předběžného opatření a otec.
 

Související obsah


O tom, že v Janině zmizení má prsty manžel, je nejvíce přesvědčená její teta Renata. Ta se před několika dny svěřila, že má údajně nové důkazy. "Je to neuvěřitelné, jak ses jen tak ztratila. Vím, kdo za to může, tvůj manžel Pour! Ale neboj Jani, já mám teď nové informace, které předám policii a ten člověk bude muset mluvit! Nenechám to jen tak! Zabil Tě a klidně si chodí po svobodě," uvedla Janina teta Renata Winklerová.

hmr / Jitka Fárová, tn.cz / TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Píše se na Deník.cz