Na vaší straně

NOVÝ RECEPT LÁDI HRUŠKY: Výtečné CEREÁLNÍ SUŠENKY k snídani i svačině!

Jistě, sušenky si můžete i koupit, ale když si je upečete, budete mít kontrolu nad jejich složením a v neposlední řadě taky výrazně ušetříte. Zkuste další z receptů Ládi Hrušky - cereální sušenky k snídani, svačině, dětem do školy nebo třeba na výlet pro celou rodinu...

Postup přípravy je naprosto jednoduchý - tak, že k vaření můžete přibrat i děti. Sice se trochu zapatlají, ale aspoň se něco naučí a sušenky k svačině nebudou mít tak úplně bez práce.
 

Veškeré ingredience vsypte a vložte do mísy a důkladným hnětením vypracujte hrubé těsto. Právě tohle je chvíle, kdy se mohou zapojit i dětské ruce...
 

Zdroj: TN.cz

 

Jakmile je těsto hotové, stačí už jen vytvarovat sušenky. I tady se může hodit pomoc dětí a vaření nemusí být taková nuda. Nemusíte ze sušenek vyrábět jen typické oválné tvary jako Láďa Hruška. Budete-li chtít, můžou sušenky vypadat třeba jako zvířátka. Děti si to určitě užijí. Jen je potřeba, aby měly na tvarování sušenek mokré ruce - bez toho se těsto příliš lepí.
 

Související obsah

Hotové tvary sušenek rovnou pokládejte na pečící papír. A když je hotovo, plech vložte do vyhřáté trouby a pečte do růžova. Sušenky můžete jíst teplé, ale vydrží vám a budou dobře chutnat i později.
 

Z uvedených ingrediencí dokázal Láďa Hruška za 111 korun vyrobit 60 kusů sušenek. A to se rozhodně vyplatí!

ČTĚTE TAKÉ:

Tipy do kuchyně, které musíte vyzkoušet!

Nechutná fakta o jídle: Víte, co jíte? Zde je přehled, ze kterého vám bude šoufl

tn.cz / gar

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz