Láďa Hruška

Všechny RECEPTY: Tipy na vaření Ládi Hrušky najdete ZDE!

Všechny RECEPTY: Tipy na vaření Ládi Hrušky najdete ZDE!
Zdroj: TN.cz

Vařit se dá levně a chutně. Každý týden to ostatně dokazuje reportér Láďa Hruška, který pro diváky televize Nova připravuje unikátní recepty za pár korun. Tady je přehled jeho dosavadních tipů.

Podívejte se na přehled všech receptů Ládi Hrušky: 

Domácí irský likér

Gurmánský experimentátor se pustil do přípravy oblíbené, ale na barovém lístku dražší položky. Láďa Hruška vyzkoušel recept na domácí irský krémový likér.

Recept na domácí irský likér najdete ZDE

Banánové jednohubky


Gurmánský experimentátor Láďa Hruška si připravil něco výborného pro vaše děti. Po jeho banánových jednohubkách se jen zapráší.
 

Recept na banánové jednohubky najdete ZDE

Zapečené chlebíčky


Ve své kuchyni se Láďa Hruška rozhodl vykouzlit neuvěřitelné chlebíčky, které nemusíte ani zdobit ani mazat a přitom vypadají jako originální chlebíčky a chutnají fantasticky.

Recept na zapečené chlebíčky najdete ZDE
 

Kuřecí medailonky v tatarce


Gurmánský experimentátor vyzkoušel vskutku netradiční pokrm. Za hranicemi slaví úspěch napříč generacemi, u nás zatím ne příliš známý recept. Budeme servírovat kuřecí maso a jako marináda nám poslouží tatarská omáčka.

Recept na kuřecí medailonky najdete ZDE
 

Přesnídávkové tyčinky


Superrychlý dezert bez přidaného cukru si zamilují hlavně vaše děti. Lahodné přesnídávkové tyčinky, které Láďa Hruška vytvořil jen ze čtyř ingrediencí.

Recept na přesnídávkové tyčinky najdete ZDE
 

Pletený čokokoláč

Láďa Hruška se pustil do koláče, který na první pohled vypadá složitě, opak je ale pravdou. Recept na pletený čokokoláč bude bezesporu aspirovat na hit mezi dezerty.

Recept na pletený čokokoláč najdete ZDE

Skořicový pletenec

Pokud chcete k čaji na zahřátí nějakou voňavou a chutnou inspiraci, tak zkuste s Láďou Hruškou vynikající skořicový pletenec.

Recept na skořicový pletenec najdete ZDE

Čarodějnické prsty

Víkend ve stylu Halloweenu si užil náš gurmánský experimentátor Láďa Hruška. Vyzkoušel jídlo, ze kterého vás možná na první pohled zamrazí - strašidelné čarodějnické prsty. 

Recept na čarodějnické prsty najdete ZDE

Mléčné řezy

Sladkomily ovšem zaručeně potěší tento recept od Ládi Hrušky. Ukazuje totiž, jak zvládnout v pohodlí domova mléčné řezy, které jsou k nerozeznání od těch kupovaných a zdaleka nestojí tolik.

Recept na mléčné řezy najdete ZDE

Vaječná srdíčka

Gurmánský experimentátor Láďa Hruška vytvořil recept, kterým můžete strávníkovi nebo strávníkům ukázat, že je máte opravdu rádi. Srdíčka na talíři určitě nemají každý den.

Recept na vaječná srdíčka najdete ZDE

Bramborový chléb

Podívejte se na rychlý a levný recept, jak vytvořit chléb z piva a brambor.

Recept na bramborový chléb najdete ZDE

TIRAMISU pro děti

Dezert z italské kuchyně je u nás i ve světě velmi oblíben. Láďa Hruška tedy vyzkoušel jeho variantu pro děti - bez kávy a rumu.

Recept na tiramisu pro děti najdete ZDE

Zabijačková polévka

Tentokrát se spolu s Láďou Hruškou naučíme, jak si udělat vynikající domácí zabijačkovou prdelačku bez nutnosti se zabijačky opravdu účastnit. Tuhle dobrotu si totiž můžete udělat kdykoli!

Recept na zabijačkovou polévku najdete ZDE.

Špagetová pizza

Gurmánský experimetátor Láďa Hruška vyzkoušel něco opravdu netradičního - špagetovou pizzu. Podívejte se, jak se tato lahůdka dělá.

Recept na špagetovou pizzu najdete ZDE.

Přesnídávka

Gurmánský experimentátor Láďa Hruška rád peče moučníky nebo dělá masové pochoutky. Ale to neznamená, že by zapomínal na vyznavače zdravé stravy nebo ovoce.

Recept na přesnídávku najdete ZDE.

Jablkový kompot

Podzim je sezónou jablek. Dělat ovšem pořád dokola štrúdly nejde, takže si ukážeme, jak úrodu zužitkovat na výrobu snadného domácího kompotu.

Recept na jablkový kompot najdete ZDE.

Jablkový dort

Gurmánský experimentátor přichází v sezóně sklizně jablek s dalším rychlým receptem. Tentokrát to bude lahodný a osvěžující jablečný dezert, na jehož recept se už téměř zapomnělo. Nepečený dort přitom máte hotový za necelou půlhodinku a stane se zejména dětským hitem.

Recept na jablkový dort najdete ZDE.

Levné a domácí piškoty

Kdo by minimálně jako dítě nemiloval generacemi oblíbené piškoty. Gurmánský experimentátor se do jejich přípravy pustil. Doma je připravíte za necelou půl hodinu.

Recept na domácí piškoty najdete ZDE.

Domácí paštika

Dnes vám v rubrice Levně a chutně ukážeme velmi lehkou přípravu paštiky. Konkrétně půjde o tu z brusinek. Gurmánský experimentátor Láďa Hruška zvládne tuto úžasnou paštiku dokonce za necelou půlhodinku.

Recept na domácí paštiku najdete ZDE.

Domácí chipsy 

Pokud máte rádi bramborové chipsy, tak vás dnes potěšíme. Gurmánský experimentátor Láďa Hruška totiž vyzkoušel řadu receptů na jejich výrobu a našel ten, při kterém nepotřebujete žádný tuk. A navíc to všechno stihnete připravit během pěti minut.

Recept na domácí chipsy najdete ZDE.

Buchtičky se šódo

Buchtičky se šodó jsou jídlem, které si ze školních jídelen pamatuje asi úplně každý. Jenže skoro nikde jinde než právě ve školní jídelně se tahle sladká dobrota sehnat nedá. Až doteď.

Recept na buchtičky se šódo najdete ZDE. 

Švestkové knedlíky ze dvou surovin

Gurmánský experimentátor Láďa Hruška se pustil do skvělých švestkových knedlíků podle našich babiček. Jsou extrémně jednoduché.

Recept na švestkové knedlíky najdete ZDE.

Pečené "želvičky" 

Recept na pečené želvičky je možná trochu pracnější, ale výsledek rozhodně stojí za to. A nemusíte se bát - žádní plazi nepřijdou k úhoně. Vyrobíte efektní napodobeninu želvy z mletého masa, párků a slaniny.

Recept na pečené "želvičky" najdete ZDE.

Minikoblížky z jogurtu

Kulinářský kouzelník Láďa Hruška nezahálel ani dnes a připravil další pochoutku, která je levná, chutná a samozřejmě se snadno připravuje. Jsou tu minikoblížky z jogurtu.

Recept na minikoblížky z jogurtu najdete ZDE.

Toustové sushi

Láďa Hruška připravil další báječný recept -sushi z toustového chleba, který pojmenoval. Tento neobvyklý recept je hned hotový, navíc ho můžete udělat jako svačinu pro děti do školy.

Recept na výborné toustové sushi najdete ZDE.

Bramborová spirála 

Na mnoha stáncích na různých trzích se objevují bramborové spirály. Obchodníci na této jednoduché pochoutce samozřejmě chtějí vydělat, takže nasazují ceny. Doma si je však můžete udělat levně a chutně.

 

Recept na bramborovou spirálu najdete ZDE.

Kremrole úplně jinak 

Reportér a dvorní kuchař TV NOVA Láďa Hruška vám dnes ukáže, jak si připravit domácí kremrole! Ale to by to nebyl on, aby oblíbenou pochoutku nezměnil a neudělal tak radost masožravcům!

Recept na masové kremrole najdete ZDE.

Melounová zmrzlina 

Recepty, které dělá Láďa Hruška, jsou prostě hitem. Tentokrát připravoval melounovou zmrzlinu. Je to další z jednoduchých, levných a hlavně chutných receptů.

Recept na melounovou zmrzlinu najdete ZDE.

Lahodný sachr dort z CUKETY

Láďa Hruška si vyzkoušel upéct z cukety i něco sladkého. A to sachr dort. My vám na něj na tn.cz nabízíme recept. Pochází od spisovatelky Marie Formáčkové.

 

Recept na lahodný cuketový sachr dort najdete ZDE.

Sypaný skořicový koláč bez těsta

V letních měsících máme často chuť na sladké. Jenže koho by bavilo při výrobě zákusku trávit v kuchyni hodiny? Lepší je sypaný koláč podle Ládi Hrušky, který zvládne úplně každý.

 

Recept na sypaný koláč bez těsta najdete ZDE.

Sekaná "bábovka" pro masožravce

Pokud jste si ještě nikdy netroufli na vlastnoruční sekanou a milujete ji třeba s bramborovou kaší, tak bude v tom případě následující recept pro vás to pravé. Tuto sekanou totiž nepřipálíte, její výroba je jednoduchá, nepotrhá se vám v troubě a když ji rozkrojíte, tak vám nikdo neuvěří, že jste ji dělali úplně poprvé.

Recept na výbornou bábovku pro masožravce najdete zde.

Dietní tvarohová bábovka 


Tvarohovou bábovkou se může pyšnit mnoho z nás. Málokdo ji ale umí připravit bez trouby. Láďa Hruška ji vyzkoušel a výsledek byl zaručen.
 

Recept na dietní tvarohovou bábovku najdete zde.

Broskvový ledový čaj

Láďa Hruška vyzkoušel recept, díky kterému si doma vyrobíte za čtvrt hodiny poctivý broskvový ledový čaj, se kterým budete jako hostitel určitě za hvězdu.

Recept na broskovvý ledový čaj najdete ZDE. 

Superrychlé knedlíky bez vaření

Superrychlé knedlíky skutečně zvládnete udělat za čtvrthodinku. A nejen to, půjde to i bez vaření ve vodě. Vyzkoušejte nový recept Ládi Hrušky.

Recept na superrychlé knedlíky najdete zde

Dalamánky z brambor

Kuchyňský kouzelník Láďa Hruška si tentokrát připravil dobrotu pro každý den - vynikající domácí dalamánky. Základní surovinou jsou obyčejné brambory.

Recept na bramborové dalamánky najdete zde

Rajčatový džem

Reportér Láďa Hruška si pro vás připravil opravdovou lahůdku. Vyzkoušel, jak se dělá rajčatový džem. Nepoznáte, že je z rajčat. 

Recept na rajčatový džem najdete zde

Rajčatová hořčice

Tak to tu ještě nebylo! Reportér Láďa Hruška vyrobil něco neobvyklého - rajčatovou hořčici! Jak se to dělá? Podívejte se.

Recept na rajčatovou hořčici je zde

Domácí kečup

Milovníci kečupu mohou jásat. Reportér Láďa Hruška pro ně připravil levnější a zdravější variantu - domácí kečup.

Recept na super domácí kečup najdete zde

Super polévka na dovolenou 

Z trojúhelníčkového taveného sýra udělal krémovou sýrovou polévku, kterou všichni jistě ocení.

Recept na turistickou polévku najdete zde

Jahodová marmeláda s vínem

Domácí marmelády od babičky jsme jako děti milovali. Vězte, že na výrobě domácí marmelády není nic složitého. Zvládne ji opravdu každý. Jeden z mnoha receptů udělal Láďa Hruška a obejdeme se bez roztodivné chemie, která se používá při výrobě průmyslových marmelád a džemů.

Recept na skvělou jahodovou marmeládu najdete zde

Výborná domácí šlehačka

Sezona jahoda a borůvek je v plném proudu. A právě toto ovoce se šlehačkou je jednoduchý, levný a chutný dezert. A co takhle si vyrobit domácí šlehačku? Zkuste recept Ládi Hrušky.
 


 

RECEPT NA DOMÁCÍ ŠLEHAČKU NAJDETE ZDE.

Domácí bylinkové máslo 

Máslo si mažeme na chleba, rohlíky či housky. V domácnosti se bez něj prakticky neobejdeme. Pokud už vás nebaví neustále kupovat másla ze supermarketů, vyzkoušejte si lahodné domácí bylinkové máslo podle Ládi Hrušky.

RECEPT NA DOMÁCÍ BYLINKOVÉ MÁSLO NAJDETE ZDE

Domácí ruská zmrzlina 

Ruská zmrzlina je klasika, kterou si jistě všichni pamatují z dětství. Lze si ji však připravit levně a chutně z pohodlí domova.

RECEPT NA DOMÁCÍ RUSKOU ZMRZLINU NAJDETE ZDE

Jogurtový koláč s jahodami

Jahodová sezóna vrcholí, na trhu už jsou běžně k mání sladké české jahody, a toho využil náš inspektor Láďa Hruška. Jednoduše, rychle a opět levně nám upekl lehký jogurtový koláč a opravdu jsme si pochutnali.RECEPT NA JOGURTOVÝ KOLÁČ S JAHODAMI NAJDETE ZDE


Cereální sušenky

Sušenky si můžete i koupit, ale když si je upečete, budete mít kontrolu nad jejich složením a v neposlední řadě taky výrazně ušetříte. Zkuste další z receptů Ládi Hrušky - cereální sušenky pro celou rodinu...RECEPT NA CEREÁLNÍ SUŠENKY NAJDETE ZDE


Domácí jogurt

Inspektor televize Nova se vrhl na přípravu domácího jogurtu. Vyzkoušel jeden roky prověřený osvědčený recept. Celý litr poctivého jogurtu si podle Ládi Hrušky tedy dokážete sami jednoduše vyrobit jen ze dvou surovin a to dokonce bez jogurtovacího přístroje.


RECEPT NA DOMÁCÍ JOGURT NAJDETE ZDE


Domácí müsli

Máte rádi müsli tyčinky? A víte, že s trochou šikovnosti si můžete snadno vyrobit vlastní? Podívejte se jak na to s Láďou Hruškou...RECEPT NA DOMÁCÍ MÜSLI NAJDETE ZDEŠunkové tyčinky - vrtule

Další recept z kuchyně reportéra Ládi Hrušky je vynikající chuťovkou, když vás honí mlsná, ale na sladké nemáte chuť. A zvládne ho i každý kuchař amatér. Vyzkoušejte šunkové vrtule.RECEPT NA ŠUNKOVÉ VRTULE NAJDETE ZDE


Banánové šátečky

Další recept z dílny Ládi Hrušky je výborným dezertem ke kávě nebo čaji. Můžete ho i posnídat. A zvládne ho i začátečník. Upečte si s námi banánové šátečky. Banánové šátečky


RECEPT NA BANÁNOVÉ ŠÁTEČKY NAJDETE ZDE


Jablkové růžičky

S novým receptem Ládi Hrušky oslníte každou návštěvu. Je to ideální dezert ke kávě a vypadá opravdu skvostně - jde o jablkové růžičky.RECEPT NA JABLKOVÉ RŮŽIČKY NAJDETE ZDENetradiční tlačenka

Láďa Hruška uvařil levnou a chutnou specialitku, za kterou opět posbíral nejen u svých kolegů spoustu plusových bodů. Je to smažená tlačenka!

RECEPT NA NETRADIČNÍ TLAČENKU NAJDETE ZDE.
 

Řízky z černého bezu

Proč chodit k řezníkovi pro maso, když stačí vyrazit na nejbližší mez pro kvetoucí bez. Láďa tentokrát oprášil reccept našich babiček a udělal hned dvě varianty chutných řízečků.

 

RECEPT NA BEZOVÉ ŘÍZKY NAJDETE ZDE
 

Pivní čokoládový dort

Pivo a čokoláda že nejdou dohromady? Láďa Hruška vám dokáže opak. Pivní čokoládový dort upekl v hrnci a je vynikající.

RECEPT NA PIVNÍ ČOKOLÁDOVÝ DORT NAJDETE ZDE

 Tvarohový nanuk

Udělejte si nanuk třikrát levněji, než za něj zaplatíte v obchodě. Láďa Hruška tentokrát připravil tvarohový nanuk přelitý čokoládou, jeden jen za 5 korun.
 


 

RECEPT NA TVAROHOVÝ NANUK NAJDETE ZDE.
 

Tvarohové knedlíky s banánem

Máte rádi sladké. Tak si zkuste udělat výborné, levné a chutné tvarohové knedlíky s banánem. To je další z výborných receptů Ládi Hrušky.


RECEPT NA TVAROHOVÉ KNEDLÍKY S BANÁNEM NAJDETE ZDE.

Chřestová polévka

V restauracích je tato polévka považována za takřka exotickou, soudě alespoň podle ceny. Některé ji totiž nabízejí za 79 korun. Láďa Hruška proto připravil sedmkrát levnější variantu. A je opravdu báječná.
 

RECEPT NA CHŘESTOVOU POLÉVKU NAJDETE ZDE.
 

Rajská omáčka

Láďa Hruška prozradil tajemství superrychlé rajské omáčky. Jako základ použil rajčatový džus. Vychytaná rajská je ideální pro dospělé i děti, kteří k ní nemusí mít nutně maso.


RECEPT NA RAJSKOU OMÁČKU Z DŽUSU NAJDETE ZDE.
 

Pivní preclíky

Kdo by neměl rád preclíky. Tuhle výbornou pochoutku připravíte bez námahy za pár korun a můžete jimi oslnit nejen rodinu, ale i návštěvu.
 


 

RECEPT NA PIVNÍ PRECLÍKY NAJDETE ZDE.
 

Čarodějnické brambory

Recept je opravdu jednoduchý, zvládne ho úplně každý a samozřejmě je levný a chutný. Na výborné domácí čarodějnické brambory budeme potřebovat jen tři suroviny - samozřejmě brambory, klobásu nebo párek a cibuli.

RECEPT NA ČAROJDĚJNICKÉ BRAMBORY NAJDETE ZDE

Trdelník 

Trdelník je oblíbenou pochoutkou Čechů, hodně z nás si ho dává na trzích. Jenže tam stojí až 60 korun. No a to leckoho přejde chuť. Láďa Hruška vám poradí, jak si udělat jeden jen za 7 korun.

RECEPT NA TRDELNÍK NAJDETE ZDE

Tradiční velikonoční beránek s pudinkem

Inspektor televize Nova Láďa Hruška se rozhodl upéct netradičního beránka. V čem vlastně spočívá jeho originalita? Je v něm vanilkový pudink a hlavně vyšel o polovinu levněji než v obchodě, zhruba na 30 korun!

RECEPT NA TRADIČNÍHO BERÁNKA S PUDINKEM NAJDETE ZDE

Jednoduchý tvarohový mazanec

K Velikonocům neodmyslitelně patří tradiční mazanec, Láďa Hruška však připravil jeho speciální variantu - z tvarohového těsta.

RECEPT NA JEDNODUCHÝ TVAROHOVÝ MAZANEC NAJDETE ZDE

Netradiční aspik 

Parádní velikonoční aspik připravoval reportér Hruška v pořadu Prásk! pro Halinu Pawlowskou, ovšem připravit si recept, inspirovaný vámi diváky a čtenáři, si samozřejmě můžete i vy doma.

RECEPT NA NETRADIČNÍ ASPIK NAJDETE ZDE

Vynikající čokoládovo-oříškový krém

Zjistíte, že je od kupovaných oříškových krémů k nerozeznání. Zajímavá je i cena. Jaký je tedy rozpočet na tuhle pochoutku? Láďa Hruška náklady spočítal na celkem 111 korun. Za to ve výsledku vyrobil víc než půl kila výborného krému.

 RECEPT NA ČOKOLÁDOVO-OŘÍŠKOVÝ KRÉM NAJDE ZDE

Lahodná okurková limonáda

Láďa Hruška přišel i s receptem, který vás určitě osvěží. Udělal domácí okurkovou limonádu. Recept je jednoduchý a co je nejlepší, oproti limonádě, kterou byste si koupili v restauraci, o hodně ušetříte. Okurková limonáda vás v restauraci vyjde asi na 39 korun, doma na pouhé 4 koruny.

RECEPT NA LAHODNOU OKURKKOVOU LIMONÁDU NAJDETE ZDE

Vyzkoušejte tvarohový desert jako termix

Jak si levně a chutně udělat tvarohový dezert, který chutná jako termix? Přirpavte si následující ingredience. Ohřejete mléko a připravíte klasický pudink. Když zhoustne, vmícháte do něj tvaroh a promícháte. Přisladíte a dochutíte podle aktuální nálady, třeba kakaem. Dejte do misek, nechte vychladnout a můžete podávat.

RECEPT NA TVAROHOVÝ DESERT JAKO TERMIX NAJDETE ZDE

Recept na domácí celozrnný chléb

Láďa Hruška se rozhodl upéct si domácí chleba a dal ho k posouzení hvězdě české populární hudby Michalu Davidovi. A kouč Hlasu si moc pochutnal.

RECEPT NA DOMÁCÍ CELOZRNNÝ CHLÉB NAJDETE ZDE

Recept na paprikové lodičky

Paprikové lodičky upekl Láďa Hruška společně s paní Majerovou, která mu recept poslala. Je to rychlé a chutné jídlo, které vás vyjde na pár korun!

RECEPT NA PAPRIKOVÉ LODIČKY NAJDETE ZDE.

Recept na rychlokoláčky z taveňáku 

Reportér Láďa Hruška se vrhnul na recept pro ty, kteří si chtějí trošku zahřešit. Nabízí recept na exkluzivní rychlokoláčky z taveňáku.

RECEPT NA RYCHLOKOLÁČKY Z TAVEŇÁKU  NAJDETE ZDE.

Recept na fitness banánové palačinky 

Fitness banánové palačinky - to je snad nejjednodušší a nejdietnější recept, do nějž se reportér Láďa Hruška pustil. Budete potřebovat jen dvě ingredience a kapku oleje.

RECEPT NA BANÁNOVÉ PALAČINKY NAJDETE ZDE.

Recept na hrnečkové knedlíky

Tehle recept je už hodně letitý, přesto je parádní. Je staročeská receptura na knedlíky, které uděláte v hrníčku. A když si vypomůžete bylinkami, vypadají opravdu báječně.
 


 

RECEPT NA HRNEČKOVÉ KNEDLÍKY NAJDETE ZDE.

 

Recept na domácí korbáčiky

Máte rádi korbáčiky, ale přijdou vám moc drahé? Tak vyzkoušejte další z receptů, které z vašich tipů uvařil Láďa Hruška. Vyjdou vás o hodně levněji. Zatímco za kupované za 50 gramů zaplatíte 28,50 Kč, stejná porce domácích vás vyjde jen na 3,50 Kč!
 


 

RECEPT NA DOMÁCÍ KORBÁČIKY NAJDETE ZDE.
 

Recept na Třepací dort

Recept na speciální "třepací" dort dostal Láďa Hruška od maminky kolegyně v práci. A když ho doma vyzkoušel, nestačil se divit. Výsledek byl skvělý a náklady jako vždy jen pár korun.


 

RECEPT NA TŘEPACÍ DORT NAJDETE ZDE.

Recept na domácí "pribiňák" za 5 korun

Po této dobrotě se budou olizovat nejen děti. Navíc vás domácí "pribiňák" vyjde o hodně levněji než v obchodě. Jedna porce stojí jen 5 korun!
 


 

RECEPT NA DOMÁCÍ PRIBIŇÁK ZA 5 KORUN ZDE.
 

Recept na úžasný "Fitness guláš pro lenochy"

Guláš bez práce. To zní jako sen. Ale je to opravdu možné. Láďa Hruška vyzkoušel další z vašich tipů. Příprava zabere jen 5 minut a pak se můžete 1,5 hodiny poflakovat, než se guláš udělá.
 


 

RECEPT NA FITNESS GULÁŠ PRO LENOCHY NAJDETE ZDE.
 

Recept na fantastický "Tátův" štrúdl

Jednoduchý a rychlý závin. Právě takový je "Tátův štrúdl", nebo-li další recept Ládi Hrušky, který jste mu poslali a on se rozhodl vyzkoušet. V redakci se po něm jenom zaprášilo.
 RECEPT NA TÁTŮV ŠTRÚDL NAJDETE ZDE.
 

Recept na výbornou domácí pizzu z pomazánkového másla
 

Pizzu milují malí i velcí. Recept na jednoduchou, levnou, chuntnou, ale hlavně výbornou, jste poslali vy. Smícháte pouze pomazánkové máslo a mouku. Pak už si pizzu dochutíte tak, jak sami chcete.
 


 

RECEPT NA VÝBORNOU DOMÁCÍ PIZZU Z POMAZÁNKOVÉHO MÁSLA NAJDETE ZDE.
 

Recept na Boží milosti
 

Další recept pro mlsouny, Boží milosti na Velikonce nesmí chybět. Lahůdka, která nejen během Velikonoc udělá velkou parádu, vás vyjde jen 20 korun.
 


 

RECEPT NA BOŽÍ MILOSTI NAJDETE ZDE.
 

Recept na domácí zmrzlinu

Levná a chutná zmrzlina. Je to jednoduché a netrvá to ani moc dlouho, než si ji vyrobíme. Nejvíce času zabere, než nám zmrzka ztuhne v mrazáku.
 


 

RECEPT NA DOMÁCÍ ZMRZLINU NAJDETE ZDE.
 

Recept na kuřecí křídla jako z fastfoodu
 

Za 39 korun si ve fastfoodu koupíte tři kuřecí křídla. Za stejnou cenu jich Láďa Hruška uděla hned 12. A jsou tak dobré, že rozdíl mezi těmi domácími a těmi kupovanými opravdu nepoznáte.
 


 

RECEPT NA KUŘECÍ KŘÍDLA NAJDETE ZDE.
 

Recept na pudinkové šneky
 

Mlsouni, kteří mají rádi sladké se můžou radovat. Láďa Hruška přichází s receptem na delikátní a slaďoučké pudinkové šneky. Ty se hodí jak na svačinku nebo snídani, ale také jen jako mls. Příprava pudinkového šneku vás přijde na pouhých 1,50 korun. V obchodě takový šnek stojí i více i 20 korun a úspora je tak už znát.
 


 

RECEPT NA PUDINKOVÉ ŠNEKY NAJDETE ZDE.
 

Recept na opilé kuře na plechovce

Tenhle recpt je prostě bomba. Kuře na plechovce piva na jazyku vytovří dokonalou harmonii chuti a není to tak těžké. Rozhodně to vyzkoušejte.
 


 

RECEPT NA OPILÉ KUŘE NAJDETE ZDE.
 

Recept na domácí nugátové croissanty
 

Šestnáct minicroissantů za 43 korun. To je další z receptů Ládi Hrušky. Potřebujete k tomu jen listové těsto, čokoládu a vajíčko. 

RECEPT NA CROISSANTY NAJDETE ZDE.

 

Recept na domácí tavený sýr


Udělejte si čtvrt kila poctivého domácího taveňáku. zabere vám to jen 15 minut a náklady jsou minimální. Dobrůtku si uděláte za pouhých 18 korun. A zvládne to opravdu každý.RECEPT NA TAVEŇÁK NAJDETE TADY


Recept na smažák z hrnku

Další z výborných receptů Ládi Hrušky. A hlavně je "levný a chutný". Nesmažený smažák máte hotový za pouhých 5 minut a navíc vás vyjde jen na 19 korun.
 


 

RECEPT NA SMAŽÁK Z HRNKU NAJDETE ZDE.
 

Recept na langoše

Reportér TV NOVA Láďa Hruška už je po sérii levných receptů v kuchyni jako doma. Tentokrát se pustil do výroby domácích langošů, které není třeba smažit na pánvi ani ve friťáku!

RECEPT NAJDETE ZDE.

Recept na lučinu

Inspektor televize Nova se pustil do výroby oblíbeného sýra typu lučina. Chtěl vyzkoušet, jestli se pochoutka dá vyrobit doma, a jestli to náhodou nevyjde i levněji. A dopadlo to opravdu výborně! Reportér Láďa Hruška vyrobil lahodný sýr za čvrtinovou cenu. Vyzkoušejte si ho také.

RECEPT NAJDETE ZDE.

Recept na loupáky

Reportér TV NOVA Láďa Hruška už mnohokrát prokázal, že exceluje nejen před kamerou, ale i v kuchyni. Tentokrát se vrhnul na domácí loupáky, které nakonec vyšly jen na necelé tři koruny za kus!

RECEPT NAJDETE ZDE.


Recept na pivní rohlíky

Inspektor televize Nova se pustil do pivních rohlíků, respektive se rozhodl toto oblíbené pečivo upéct sám podle prověřené receptury. Jaký je recept na křupavé rohlíky, které vás navíc vyjdou LEVNĚJI než v obchodě?

RECEPT NAJDETE ZDE

Recept na domácí chleba

Inspektor Láďa Hruška vyzkoušel recept na domácí chléb. Příprava není náročná. Výsledný bochník je levný a hlavně chutný! Vyšel jen na 12 Kč.

RECEPT NAJDETE TADY.

Recept na sýrové bulky

Tentokrát si inspektor Láďa Hruška přichystal další hitovku. Oblíbené, ale v obchodech drahé sýrové bulky prý upečete za polovinu a opět hravě a snadno.

 

RECEPT NAJDETE TADY.

Recept na domácí koblihy


Inspektor televize Nova Ladislav Hruška vyzkoušel recept, který zní skoro dietně. Nesmažené koblihy z trouby. Chutnají koblihy bez omastku skutečně jako koblihy? A jaký je recept?

RECEPT NAJDETE TADY.


Recept na rychlou bábovku

Inspektor Láďa Hruška tentokrát připravil bábovku podle receptu, který mu přišel mailem hned od několika diváků. Kouzlo v tomto případě spočívá v tom, že k superjednoduché přípravě potřebujete jen hrneček a několik ingrediencí.

RECEPT NAJDETE TADY

Recept na žemlovku

Doba je zlá, potraviny jsou stále dražší a dražší a není tak na škodu občas ušetřit rodinnému rozpočtu nějakým méně nákladným jídlem. Láďa Hruška tentokrát připravil zemlbábu doslova za pár korun. A ještě k tomu ji připravíte opravdu rychle a jednoduše.

RECEPT NAJDETE TADY

Recept na jablečňáky

Inspektor televize Nova uvařil další z vašich chutných a levných receptů - jablkové knedlíky s perníkem. Jejich příprava je údajně tak snadná, že ji hravě zvládnou i děti, kterým taky nejvíc chutnají. Mísa jablečných knedlíků vás přitom vyjde na pouhou desetikorunu.

RECEPT NAJDETE TADY

Recept na chipsy z kuřecích kůžiček

Tentokrát do redakce přišel recept na jednohubky z kuřecích kůží. Můžeme se tedy věnovat specialitě, kterou lze připravit na večírek pro hosty nebo jen tak k televizi.

RECEPT NA NĚ NAJDETE ZDE.


Recept na chlebovou polévku

Láďa Hruška tentokrát od vás dostal recept na vynikající chlebovou polévku za pár korun. Za polévku pro čtyři strávníky zaplatíte jenom 9,90 Kč. Podívejte se, jak si ji uvařit!

RECEPT NAJDETE TADY

Recept na bramboráčky

Inspektor Ladislav Hruška vám prozradí, jak zužitkovat starý tvrdý chléb. Uděláte si z něj výborné bramboráčky, spíše tedy chlebáčky. 30 kousků této pochoutky pořídíte jen za 20 korun!

RECEPT NAJDETE TADY


Recept na nadívané kuřecí kůže


Máte rádi jídlo na čínský způsob, ale dělat klasickou "čínu" se vám nechce, protože je to zbytečně drahé a zdlouhavé? V tom případě pro vás máme recept, kterým za 15 korun nakrmíte celou rodinu!

RECEPT NAJDETE TADY

 

Info

Rodinný rozpočet. Nevydávejte z něj více, než musíte. Ušetřit můžete tisíce korun ročně.

Kolik a na čem přeplácím

ČTĚTE TAKÉ:

Jak žije Láďa Hruška? Zde je TOP 10 FOTO z jeho Facebooku

Případ pro potravinového inspektora: Na banánech seděla tarantule!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Změna v registraci. Na posilující dávku se už mohou hlásit všichni

Všichni zájemci o posilující dávku vakcíny proti covidu-19 si od pondělí nově mohou udělat předregistraci. Samotná registrace je pak uvolněna v den nároku na další dávku. Jakmile se kapacita vybraného očkovacího místa uvolní, zájemci přijde PIN 2 k rezervaci konkrétního termínu. Informovalo o tom ministerstvo zdravotnictví na twitteru Chytré karantény.

Krátká zpráva

Kandidátem STAN na ministra průmyslu je Jozef Síkela

Hnutí STAN vybralo nového kandidáta na post ministra průmyslu a obchodu. Je jím bývalý generální ředitel Slovenské spořitelny Jozef Síkela. Hnutí to oznámilo v pondělí ráno. Síkela je absolventem pražské Vysoké školy ekonomické, pak pracoval v bankovnictví. V posledních roce pak byl partnerem v investičním fondu. "Jozef Síkela je nezpochybnitelným odborníkem pro své letité zkušenosti, které nasbíral na vrcholných manažerských pozicích v bankovním sektoru, kde se mimo jiné věnoval jak podpoře malých a středních podniků, ale také veřejnému financování," uvedl předseda STAN Vít Rakušan.

Píše se na Deník.cz