Zajímavosti

Krásná Dominika (21) jede na motorce z Česka do Číny! GALERIE

Krásná Dominika (21) jede na motorce z Česka do Číny! GALERIE
Zdroj: facebook.com

Mladá Češka Dominika nevydrží sedět doma a nic nedělat. Miluje vůni benzínu a zvuk motorky. Proto se rozhodla, že na "mašině" dojede až do dalekého Kyrgyzstánu a na hranice s Čínou. Právě teď je v Rusku, kde už strávila dva dny v Moskvě. 22. srpna oslaví mladá dívka své 22. narozeniny. V sedle motocyklu.

Dominika Gawliczková je dobrodružka tělem i duší. Ovšem narozdíl do spousty svých vrstevníků o tom jen nemluví, ale koná. Už v minulých letech projela na malé motorce 18 evropských států. Ale pořád jí to nestačilo. A tak se rozhodla, že se pustí do větší cesty.

Jako cíl si vytyčila hranice Kyrgyzstánu s Čínou, tedy destinaci vzdálenou od Česka skoro 6000 kilometrů, Dominika ovšem nejede přímo a než se opět vrátí domů, ujede asi tak 17 tisíc kilometrů. Dominika se nebojí (nebo možná bojí, ale svůj strach překonává) a na dalekou cestu se vydala úplně sama. O svých zážitcích průběžně informuje na sociální síti.

Dominika jede na motocyklu Yamaha Tricker 250, stroj má upravenou nádrž kvůli většímu objemu. Na této motorce už Dominika absolvovala cestu na sever Evropy.

Související obsah

V současné době je Domininika v Rusku, má za sebou Polsko a Litvu. "Uff, za dva dny v Moskvě jsem se ztratila, dostala jsem vynadáno, jak nemůžu umět rusky, když umím říct "něpanimaju", bylo mi nabídnuto pivo, byla jsem políbena na ruku, viděla jsem spoustu opilých námořníků, vyfotila se s raketou, byla zatáhnuta do arabského baru a nucena sledovat tanečnice, dala si cukrovou vatu a.... raději už pojedu," popsala své zážitky z Ruska. Její další cestu budeme samozřejmě sledovat.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Moderátor Snídaně s Novou málem přišel o život! Podívejte se na děsivé VIDEO

NAPÍNAVÉ VIDEO: Dívka, co vypadá jako Rory z Gilmorek, dělá nebezpečnou akrobacii na motorce!

hru
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz