Láďa Hruška

LEVNĚ a CHUTNĚ s Láďou Hruškou: Kremrole úplně jinak!

LEVNĚ a CHUTNĚ s Láďou Hruškou: Kremrole úplně jinak!
Zdroj: TN.cz

Reportér a dvorní kuchař TV NOVA Láďa Hruška vám dnes ukáže, jak si připravit domácí kremrole! Ale to by to nebyl on, aby oblíbenou pochoutku nezměnil a neudělal tak radost masožravcům!

Láďa totiž kremrole nenaplnil šlehačkou, ani žádnou jinou zubožernou náplní, ale nacpal voňavými párečky. A vznikla tak pochoutka, která je ideální pro posezení s přáteli i jako pochoutka na chvíle u televize.


Celý recept je jako obvykle jednoduchý a levný a při motání kremrolí se určitě vyřádí i děti, které jinak v kuchyni pomáhají nerady.


Zdroj: TV Nova


A co na tác plný slaných kremrolí potřebujete? Základní surovinou jsou pochopitelně menší párky podle chuti, v našem případě 15 kusů za přibližně 55 korun.


Pak je potřeba jedno balení listového těsta, trocha hořčice, rajský protlak a jedno vejce na potření kremrolí. Celkem vyjde patnáct kremrolí s párkem na necelých 90 korun, tedy asi na šest koru za každou.

Související obsah


Postup je jednoduchý: Listové těsto se rozválí na plát, potře hořčicí a protlakem a nakrájí na přibližně dva centimetry široké "nudle", do kterých se balí párečky.


Připravené kremrole se potřou rozšlehaným vejcem a pečou v troubě patnáct minut na 180 stupňů. Dobrou chuť!

pez, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz