Letecká nehoda se stala zatím z nepochopitelných důvodů. Fotografie a videa okamžiě zaplavily sociální sítě.
Nehoda se stala na letišti v Dublinu, kde do sebe narazila dvě letadla společnosti Ryanair. Boeingy se srazily křídlem a ocasem. Příčinu momentálně vyšetřují specialisté.
Jak píše portál Daily Mail, cestující na palubě ucítili náraz. Nikomu se naštěstí nic nestalo. Řada pasažérů ale byla v šoku. Jeden ze svědků novinářům sdělil, že všichni cestující museli po nárazu zůstat na svých místech a asi hodinu neopouštět letadlo.
Jedno z letadel směřovalo do Bruselu a druhé do Edinburghu. Na místo byly okamžitě přivolány pohotovostní služby. Plánované lety byly zrušeny. Společnost se pasažérům omluvila a na cílová místa je nakonec dopravila, i když s velkým zpožděním.
ČTĚTE TAKÉ:
Galerie: Tohle jsou fakt divní pasažéři letadla
Tragická smrt zpěvačky Rivera: Spadlo s ní letadlo, zanechala po sobě pět dětí!
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz