Hubnutí

Sledujte unikátní projekt Víkendu: Iva hubne, Martin nabírá svaly!

Magazín Víkend TV Nova přináší zcela novou rubriku, která jistě zaujme každého, kdo bojuje s kilogramy.

Iva Velíšková a Martin Vencl se rozhodli, že před televizními kamerami něco udělají se svými postavami. Martin byl zvyklý, že holky na rande nenaláká na hromadu svalů, ale jednoduše tak, že je ukecá. Ani za Ivou se kluci neotáčeli prostě proto, že by je omámila ladnými křivkami. Má svá kouzla, tajně ukrytá.

V rubrice nazvané Půjč mi svá kila se ale oba dva rozhodli to změnit. Pravidelným cvičením a zdravou stravou. Z Martina bude kus chlapa, z Ivy zase krásná žena a vy budete moci sledovat, jak se jim daří, nebo také nedaří.

"Když mi děti řekly, že jsem fakt velká máma, rozhodla jsem se, že to tak nenechám a něco s tím udělám," říká Iva Velíšková, reportérka Víkendu. "Mně zase říkali, že jsem reklama na hlad a podobně. Zvykl jsem si na to, ale když mám možnost alespoň přičuchnout k tomu, jak vypadá pořádný chlap, tak proč ne?" dodává Martin Vencl.

Přizvali jsme proto největší české kapacity, aby nám s našimi kily pomohly. Výživový poradce Ivan Mach má za úkol připravit ideální jídelníček. S ukázněním svalové hmoty a odstraněním tuku pomůže profesionální fitness trenérka Daniela Stackeová.

Související obsah

Ivin cíl je být do-cent, tedy nemít více než sto kilogramů. Úspěch u Martina bude, když se dostane nad šedesát kilogramů, každé další deko pak bude malý zázrak. Aby ale pouze nehubli a nepřibírali, rozhodli se svými sportem utuženými těly divákům dokázat, že když někdo něco chce, dokáže to.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz