Miloš Zeman

GALERIE: Zeman baví český internet! Podívejte se

GALERIE: Zeman baví český internet! Podívejte se
Zdroj: Facebook/isifa.com

Z posledního rozhovoru Miloše Zemana, v němž opět perlil, se stal hit internetu. A protože český národ je tvořivý, netrvalo to ani 24 hodin a vznikla řada parodií, koláží a vtípků na projevy prezidenta Zemana. Podívejte se do galerie.

Prezident Zeman má neskutečný dar rozdělovat národ na dva nesmiřitelné tábory. Jedna strana mu bezmezně fandí, ať už způsobí jakékoli faux pas na domácí či zahraniční půdě. Druhou stranu dokáže svými vtípky, bonmoty a přehmaty dovést k nepříčetnosti prakticky kdykoli se objeví na veřejnosti.

V předchozím týdnu se to Zemanovi povedlo hned několikrát, nejdřív během úterní ceremonie ve Vladislavském sále, během níž vyznamenal pět vojáků, kteří v červenci padli v Afghánistánu, Karla Kryla, Miroslava Zikmunda nebo Danu Drábovou. Kromě těch však ocenil i Roberta Sedláčka, Lucii Bílou nebo Filipa Renče. A právě nad posledními zmíněnými se zvednulo nejedno obočí.

Související obsah

Podruhé se mu to povedlo, když byl zveřejněn obsah rozhovoru, který Zeman poskytl čínské televizi CCTV. Uvedl, že jel do Číny, nikoli aby poučoval o lidských právech, ale aby se naopak naučil, jak stabilizovat společnost. Více čtěte ZDE.

Naposledy o sobě dal vědět v neděli, kdy se v pořadu Českého rozhlasu stanice Radiožurnál Hovory z Lán nevybíravým způsobem vyjadřoval k závažným tématům české i světové politické scény. A vulgarismy nešetřil. Prezident v rozhovoru hodně rozebíral například nový služební zákon, který podle jeho právního odboru obsahuje nespočet chyb. "Vláda podle mého názoru dosud ve svém konání učinila jednu základní chybu, když podlehla panu Kalouskovi a zkurvila služební zákon," řekl při hodnocení dosavadního působení kabinetu.

A to nebylo vše! Vyjádřil se také k tématu hudební skupiny Pussy Riot, která platí svými názory za opoziční proti jednání ruského prezidenta Putina. Podle Zemana jde o pornografickou skupinu. "Víte co je Pussy? Kunda. Takže s prominutím v textech této skupiny je kunda sem, kunda tam." Co dál řekl, si přečtěte ZDE.

Z rozhovoru se stal nedělní a pondělní hit internetu. A protože český národ je národ tvořivý, netrvalo to ani 24 hodin a vznikla řada parodií, koláží a vtípků na projevy prezidenta Zemana. Na ty nejlepší se podívejte do galerie:


 

ČTĚTE TAKÉ:

NEJLEPŠÍ VTIPY O ZEMANOVI: Budoucí prezident obětí lidové tvořivosti
Oblíbené menu Miloše Zemana: Jídla chudých - to je jeho!

ana, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz