Anakonda

Sliboval, že se nechá sežrat anakondou! Jak to dopadlo?

Měla to být televizní událost roku, při níž se nadšenec navlékne do obrněného obleku a nechá se v přímém přenosu spolknout obří anakondou. Realita ovšem byla podstatně jinde!

Dlouhé měsíce lákala stanice Discovery diváky z celého světa na show Eaten Alive (Sežrán zaživa), během níž se nadšenec Paul Rosolie uvolil, že se dobrovolně nechá spolknout několikametrovou anakondou.


A v neděli večer konečně nastal Den D, kdy televizní stanice odvysílala mrazivé záběry. Na nich se Rosolie nejdřív nasoukal do speciálního obrněného obleku a ten pak jeho štáb potřel prasečí krví.


Pak si sedmadvacetiletý odvážlivec kleknul na všechny čtyři a vyrazil naproti šestimetrovému a více než metrák vážícímu predátorovi. Samice anakondy se nedala moc dlouho prosit a po krátkém váhání, kdy podobného obrněnce zkoumala, se vrhnula vpřed.

Související obsah


A diváci zatajili dech. Rosolie ovšem svůj slib, že se nechá anakondou úplně spolknout, odvolal hodně rychle. Had měl zatím v sevření jen vršek mužovy hlavy, když Rosolie začal vyšilovat, že se mu v anakondích smyčkách láme ruka.


Zbylí členové štábu ho tak rychle osvobodili, zatímco diváci neskrývali své rozhořčení a pohrdání. Například Barstool Trent z Iowy pověsil na sociální síť fotku, jak mu pes žužlá prst s dovětkem, že doufá, že taky dostane vlastní pořad.

ČTĚTE TAKÉ:

Video: Jak to vypadá, když s vámi jede v taxíku obrovský had

Nemilé překvapení v toaletní míse: Had zaútočil na stavebního dělníka

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz