Iveta Bartošová

Rychtář: Artur chce prodat dům po Bartošové, odpojil prý už plyn!

Rychtář: Artur chce prodat dům po Bartošové, odpojil prý už plyn!
Zdroj: tn.cz / isifa

Josef Rychtář, vdovec po zesnulé Ivetě Bartošové se cítí mizerně. Má totiž podezření, že Artur chce dům po mámě prodat. Už ho prý vystěhoval a odpojil plynoměr. S informací přišel deník AHA!

Vdovec má obavy, že Artur chce dům prodat. Iveta to podle něj nikdy nechtěla a přála si, aby se do něho syn nastěhoval. "Podle všech indicií je dům připravem k prodeji a to se mi opravdu hodně nelíbí," řekl rozhořčený Rychtář deníku AHA! Zároveň dodal, že je připraven prodeji zabránit, protože se mu Arturovo jednání vůbec nelíbí.

Artur už v minulosti vystěhoval z domu věci po své matce, a protože se Josef Rychtář vzdal svého nároku na Uhříněvskou vilu, měl na to samozřejmě právo. Teď ale šestapadesátiletý vdovec zjistil, že Artur nechal odebrat i plynoměr z domu. Rychtář má proto strach, že dům, který se vytápí plynem zničí. "Pokud přijdou silné mrazy tak promrzne topení a v domě popraskají trubky a to by byla neskutečná škoda," řekl deníku.

Související obsah

Iveta Bartošová spáchala sebevraždu 29. dubna, když ji nedaleko jejího bydliště v Uhříněvsi srazil vlak. Policie tři měsíce po její smrti oficiálně ukončila vyšetřování.

PSALI JSME:

VÝSLEDKY PITVY: Když šla Iveta na koleje, byla zdrogovaná! Čím?

Rychtář zveřejnil děsivé fotky Ivety Bartošové z léčebny! 

Martucci chce od Rychtáře koupit Ivetinu urnu! Nabízí za ni balík

Josef Rychtář: Brečí po Ivetě, přitom už čeká dítě s jinou! Opravdu?

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Chorvatský prezident je proti vstupu Finska a Švédska do NATO

Chorvatský prezident Zoran Milanović chce požádat chorvatského zástupce v NATO, aby země hlasovala proti vstupu Finska a Švédska do NATO. Řekl to stanici N1 TV. Záhřeb by podle něj měl uplatňovat právo veta do doby, než bude v sousední Bosně schválena volební reforma, která by usnadnila bosenským Chorvatům volit své zástupce do vedoucích funkcí. Vláda Andreje Plenkoviče ale se svým prezidentem nesouhlasí. Milanović podle premiéra zastává proruské postoje.

Píše se na Deník.cz