Lavička

Na tuhle lavičku si nesedejte! Přitahuje tragédie

Na tuhle lavičku si nesedejte! Přitahuje tragédie
Zdroj: tn.cz/ google Maps

Lavička na pardubickém vlakovém nádraží je snad prokletá. Loni v srpnu na ní zemřel muž, když se udusil pečivem, teď tam jiný muž zkolaboval.

Pokud jste z Pardubic, nebo tam někdy pojedete za prací nebo na výlet, mějte se na pozoru. Nesedejte si na jednu z laviček na vlakovém nádraží. Přitahuje totiž lidské tragédie.

Kvůli lhostejnosti kolemjdoucích na ni loni v létě zkolaboval starší muž, když si dával svačinu. Zaskočilo mu totiž pečivo a začal se dusit. Celé čtyři minuty si ho nikdo nevšiml. Až strážník městské policie, který nebyl ve službě, se mu snažil poskytnout první pomoc. Bohužel muž nakonec v nemocnici zemřel. Reportáž najdete zde.

Zdroj: TV Nova

Teď se na stejném místě málem stala další tragédie. Na lavičce zkolaboval další muž. Padal k jedné straně a nemluvil. Nakonec z něho složitě dostali informaci, že je diabetik.

Související obsah

Muži (48) dali strážníci napít a pak mu nasypali cukr přímo do úst. Podle lékařů hlídka diabetikovi jednoznačně zachránila život. Podle místních se podobný případ na stejném nádraží stal i před pár lety.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Drsné video: Takto to vypadá, když oživují člověka na kolejích

Šokující video z Pardubic: Řidič natočil sražení dítěte na přechodu

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz