Michal Kisiov

Umučení Petry: Kisiovova máma řekla, jak se žije synovi za mřížemi 

Ve čtvrtek to byl přesně rok, co tři mladíci Michal Kisiov, Tomáš Zavřel a Jakub Doležal dostali vysoké tresty za vraždu patnáctileté Petry z Jihlavska. Tu téměř před dvěma lety vyhodil Kisiov z okna svého bytu a za pomoci Zavřela ještě žijící dívku zavraždili. Hrůzný čin tehdy pobouřil celou republiku.

Michal Kisiov - 25 let vězení , Tomáš Zavřel - 24 let, Jakub Doležal za napomáhání - 4 roky natvrdo. Tresty za bestiální vraždu padly přesně před rokem.

Michal Kisiov podle slov své matky, která ovšem nechtěla vystoupit před kamerou, se ve vězení snaží nějak fungovat, navštěvuje nejrůznější aktivity.

Právě on před téměř dvěma lety v opilosti vyhodil nahou Petru z okna svého bytu. Dívka mu údajně řekla, že nahlásí, že ji chtěl znásilnit. Ona ale pád z dvanáctimetrové výšky přežila. Jenže Kisiov zavolal Tomáše Zavřela a domluvili se, že se zraněné Petry místo aby ji zachránili zbaví. Dívka trpěla desítky minut. Odklízet její tělo jim pak pomáhal další mladík Jakub Doležal.

Související obsah

Za 11 dnů to bude 2 roky, co Petra zemřela, na hrobě je vidět, že na ní její nejbližší stále nezapomněli. A tragédie je stále cítit i v domě, kde se hrůzný čin stal. Dnes už v bytě, ve kterém před dvěma lety bydlel Michal Kisiov, jsou další nájemníci.

A rány se brzy znovu rozjitří. Jakub Doležal, který pomáhal tělo odklízet a který dostal nejnižší trest, by si už na konci tohoto roku mohl požádat o prominutí zbytku trestu a dostat se na svobodu.

D. Pik / ana, TN.cz

K tématu Michal Kisiov

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz