Tchyně

Celý rok močila nenáviděné tchyni do čaje. Ta ji chytila při činu

Celý rok močila nenáviděné tchyni do čaje. Ta ji chytila při činu
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com

Některé tchyně jsou zkrátka nesnesitelné a jejich syn je pro ně vším. Své by o tom mohla povídat i mladá žena z Indie, které tchyně pila krev tak dlouho, až jednou pohár trpělivosti přetekl. Za veškerá příkoří se pomstila tak, že jí a jejímu manželovi čůrala celý rok do čaje.

Třicetiletá Rekha Nagvanshi z Indie už nechtěla dál snášet, že se jí tchán s tchyní vměšují do manželství a rozhodla se jim to oplatit dost kuriózním způsobem. Při každé návštěvě jim tajně močila do čaje. Jenže jednou jí její ďábelský plán nevyšel. Tchyně ji načapala přímo v kuchyni, jak dřepí nad hrníčky a chystá se k akci, uvedl Daily Mail.

Rekha nebyla v manželství, které domluvili jejich rodiče, spokojená. Tvrdila, že si z ní manžel dělá otroka a jednou se od něj dokonce odstěhovala. Jenže manžel Deepak ji potom uprosil, aby se vrátila zpátky kvůli jejich čtyřleté dceři. A žena nakonec svolila, ale měla několik podmínek - manžel musí vařit, masírovat jí nohy a umývat nádobí.

S tím se nedokázali smířit Deepakovi rodiče a přinutili syna, aby žádné domácí práce nedělal. Sebevědomá a nezávislá Rekha ale nebyla z těch, kteří by si od jeho rodičů nechali diktovat pravidla, a tak se rozhodla k tomuto radikálnímu činu.

Související obsah

Rodiče, kteří k synovi na návštěvu chodili dvakrát týdně, se tak nestačili divit, když snachu načapali při činu. "Věděli jsme, že nás nemá ráda, ale že by mohla dělat něco takového, to nás vůbec nenapadlo. Vždycky se usmívala a nabízela nám čaj, který jsme si rádi dávali," popisuje situaci tchyně. Celou záležitost ale nechtějí nechat jen tak, na snachu podali trestní oznámení.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Hnusáci! Fanoušci se hostujícímu brankáři vymočili do lahve. Napil se

Miley Cyrus už neví coby: Vyčůrala se pro fanoušky a zadek už má zcela holý

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz