Útulné minibydlení ve vysokém prostoru? Nádhera!

Útulné minibydlení ve vysokém prostoru? Nádhera!
Zdroj: interiorholic.com

Moderní města jsou známá nedostatkem místa a tak se jejich obyvatelé snaží využít všechny možnosti, kam umístit svá obydlí. Důkazem toho je i dnešní minibyt, který vám představíme.

Nejen do šířky, ale i do výšky může růst byt. Takové myšlenky ve vás vyvolá pohled na nový výtvor architektonického studia MYCC původem ze Španělska. Byt je totiž postaven v místnosti o tvaru světlíku, s velkým oknem ve stropě. a rozhládá se prakticky na dvou patrech, mezi kterými jeho uživatel přechází.

Vše je vyvedeno ve světlých barvách, aby jinak malinký prostor mohl působit vzdušně a bylo v něm dostatek světla. Byteček má oddělenou chodbu s kuchyní, obývací prostor, pracovní prostor, i místo na spaní. Chybět nemůže velké množství úložných prostor, aby si majitel nezanesl místo k životu nepotřebnými drobnostmi.


Související obsah

Koupelna je velmi útulně zařízená pod úrovní chodby, zbylo místo dokonce i na posilovací náčiní a malou šatnu vedle ložnice. Tenhle byt dokazuje, že pokud máte dostatek vertikálního prostoru, není třeba zoufat, že plocha vašeho příbytku je příliš malá. Stačí jen pár dobrých nápadů...


ČTĚTE TAKÉ:

Úžasný domek v lese: Chtěli byste žít na téhle samotě?

Dara Rolins o novém domě: Kvůli bydlení v krabicích chodí všude pozdě

jox, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Chile povolilo sňatky osob stejného pohlaví

Chilský kongres schválil sňatky mezi osobami stejného pohlaví. Zákon ještě musí podepsat prezident, ale ten se již dříve vyslovil pro. V konzervativní katolické zemi trvalo schválení zákona čtyři roky. Chile se tak přidalo k více než dvacítce zemí světa, kde jsou homosexuální sňatky legální. Z latinské Ameriky jsou to ještě Argentina, Brazílie, Kolumbie, Kostarika a Uruguay.

Krátká zpráva

Odborníci uklidňují, omikron nebude horší než delta

Dle dosavadních zjištění je „téměř jisté“, že covidová mutace omikron nevyvolává těžší průběh nemoci než varianta delta, spíše by to mohlo být naopak, i když je nakažlivější, prohlásil epidemiolog a poradce americké vlády Anthony Fauci. Podobně se vyjádřil představitel Světové zdravotnické organizace Michael Ryan, který nepochybuje o tom, že současné vakcíny ochrání i v případě omikronu před těžkou formou onemocnění koronavirem.

Píše se na Deník.cz