Pes

Toto jsou největší psí borci na světě. Umí skoro všechno! VIDEA

Toto jsou největší psí borci na světě. Umí skoro všechno! VIDEA
Zdroj: YouTube.com

Psi už dávno nejsou jen hlídači a věrní přátelé, se svými páníčky podnikají i nejrůznější aktivity. Na tyto psí borce jsou jejich majitelé vážně hrdí, stali se totiž hvězdami internetu.

Nejpopulárnějším trafikantem v Tokiu se stal tento čtyřnohý huňatý prodavač, za kterým se sjíždí turisté z celého světa. Majitel trafiky je na něj právem pyšný, má v něm totiž svého plnohodnotného zástupce. Nejenže vlastním tělem střeží trafiku, ale sám i obsluhuje přicházející zákazníky. Vyskočí na okno, packou si odhrne posuvné okénko a vřele příchozí vítá. Jediné, co tohoto rozkošného prodavače dělí od úspěšné kariéry, je prý špatná pracovní morálka. Většinu směny totiž prospí pod pultem.

Související obsah


Sedmiletý pes z japonského plemene Shiba je na internetu skutečnou hvězdou. Majitel zveřejnil video s jeho prodavačskými schopnostmi na internetu, to se ihned stalo hitem. Navíc se do jeho trafiky začali sjíždět davy turistů.

Majitel tohoto psího tanečníka musí být profesionální učitel salsy, jinak si zkušené pohyby tohoto malého tanečníka nelze vysvětlit. Pustí se hudba, Stuart se postaví na zadní, a pak už kroutí celým tělem v latinsko-americkém rytmu. Svými kreacemi a výdrží by přitom strčil do kapsy kdejakého lidského tanečník.

Vycházející hudební hvězdou se stal tento německý ovčák z Kanady, který se pilně zdokonaluje v hraní na klávesy. Na slovo přitom poslouchá svou paničku, která ho instruuje, jak správně sedět, aby na klávesy dosáhl a mohl správě cvičit. Se svým výkonem ale nejspíš není zcela spokojený, což se podle slov paničky projevuje tak, že si zakrývá oči jednou tlapkou.

Na skvělý způsob, jak uspat svého zvířecího mazlíčka přišli majitelé tohoto chlupáče. Použili na něj osvědčenou metodu, kterou se uspávají malé děti – dali mu cucat dudlík. Pokud byste čekali, že ho ihned rozcupuje na kousky, jste na omylu, dudlík na něj skutečně zabírá a spolehlivě psíka uspí.

Související obsah

Majitelé tohoto psa se rozhodli, že odteď budou brát na výlety na kolech i svého čtyřnohého člena rodiny. A tak ho naučili jezdit na kole. Sousedé teď mohou běžně vídat na ulici cyklistu Normana, který se po okolí vozí na svém speciálním modrém kole nesoucím jeho jméno.

Pokud máte doma fotku nebo video vašeho mazlíčka, který je stejně vynalézavý a šikovný, neváhejte a přihlaste ho do soutěže TN.cz o nejkrásnějšího mazlíčka Česka. Soutěžíme o ceny v hodnotě 60 tisíc korun. Více informací najdete ZDE.

ČTĚTE TAKÉ:

Nejrozkošnější video všech dob: Štěně si ustele na miminku

Psí život ve 14 obrázcích: Takhle váš pejsek vidí svět

ike, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz