USA

Před vládní budovou přistálo letadlo, pilota okamžitě zpacifikovali! VIDEO

Americký Washington vyděsilo malé letadlo, které narušilo bezletovou zónu nad americkým Kongresem. Pilot letadla přistál na trávníku přímo před vládní budovou. Okamžitě byl zatčen.

Cílem tohoto odvážného letu bylo doručení výzvy k ukončení politické korupce. Jak pilot informoval na internetu, svou výzvu chtěl doručit zákonodárcům sídlícím právě v Kongresu. Přistání ultra lehkého vrtulového letadla vyděsilo všechny přítomné, kteří se báli teroristického útoku.


"Seděl v helmě za kniplem a byl úplně klidný. Po přistání byl úplně zticha," popsali svědci. Tentokrát se však ukázalo, že žádné nebezpečí nehrozí a místo nebezpečných výbušnin s sebou muž přivezl 535 dopisů. Jeden pro každého kongresmana a senátora. "Na zadní části letadla bylo logo pošty. Bylo to celé dost bláznivé."


Za kniplem malého letadla skutečně seděl pošťák a to jednašedesátiletý muž z Tampy Bay na Floridě. Dopisy, které přivezl, obsahovaly výzvu k ukončení korupce a obnovení americké demokracie. O svém plánu dokonce natočil video, které umístil na internet.

"Představil jsem si, že je mi 75 let a vidím, jak tahle země upadá. Zcela upřímně vám říkám, že bych raději zemřel, než se dívat na něco takového," uvedl aktivista ve videu. Zároveň ujišťoval, že nechce nikoho zranit ani poškodit žádnou budovu. Tajné služby ani policie ovšem video nezaznamenaly, dokud s letadlem nepřistál. Následovat tak nejspíše bude vyšetřování, jak je možné, že nikdo nedokázal přistání letadla na jednom z nejstřeženějších mít v USA zabránit.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz