Obezita

Klára byla jako koule špeku, teď vypadá jako modelka!

Klára byla jako koule špeku, teď vypadá jako modelka!
Zdroj: facebook.com

Porodní asistentka Klára se měla vdávat. Jenže když si stoupla před zrcadlo, měla co dělat, aby po stranách nepřetékala. Proto se rozhodla od základu změnit svůj život a prošla neuvěřitelnou proměnou!

Jednatřicetiletá Claire Crowtherová ze severního Walesu měla ošklivý zvyk přejídat se pizzou a dalšími potravinami plnými kalorií. A když pak jednoho dne stála v práci a učila se, jak být dobrou porodní asistentkou, úplný cizinec jí řekl, že je tlustá jako prase a měla by se sebou něco dělat.


A Claire se neurazila a nezajedla nevybíravou urážku další pizzou. Místo toho si řekla, že na tom něco je a že nechce jít k oltáři roztažená přes celou uličku v kostele.


A spolu s partnerem Stephenem Claire radikálně změnila svůj životní styl a místo před televizí začala volné chvíle trávit v posilovně. Z nějakých 89 kilo se při výšce 158 centimetrů se mladé mamince dcerky Molly povedlo zhubnout na jednapadesát kilo.Claire se svěřila, že dokonce napoprvé žádost Stephena o ruku odmítla a svolila až v srpnu 2012, kdy už byla hubená a nemusela se bát, že nesežene svatební šaty.


"V celém tohle martýriu pro mě byla Stephenova podpora naprosto zásadní. A to, že jsme chodili cvičit spolu, tomu jen pomohlo," usmívá se Britka, kterou by na starších fotkách poznal asi jen málokdo.

pez, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz