Jedlá soda

JEDLÁ SODA: Tento levný zázrak je zbraní i proti RAKOVINĚ!

JEDLÁ SODA: Tento levný zázrak je zbraní i proti RAKOVINĚ!

Je zřejmé, že farmaceutickému průmyslu by se nejspíš nehodilo, kdyby se už konečně našel zaručený a levný lék na rakovinu. Možná už ale jeden překvapivý existuje, a každý ho má dokonce doma.

Člověk, který onemocní rakovinou, by se měl svěřit do péče lékařů. Ve většině případů ale asi neuškodí, když nemocný vyzkouší i alternativní možnosti léčby. Jednou z nich může být jedlá soda.

Podle výsledků vědeckých výzkumů, se rakovině daří v prostředí, kde je přítomna kyselina mléčná. Jiný výzkum odhalil, že pokud se rakovinné buňky vystaví vysoce koncentrovaným molekulám kyslíku, zničí je to. Jedlá soda je levná a například podle italského onkologa Simonciniho dokáže léčit mnohá vážná onemocnění, jako je například rakovina nebo cukrovka.

Hydrogenuhličitan sodný je zároveň součástí kypřicích prášků do pečiva a šumivých prášků do nápojů. Skvěle se hodí nejen do kuchyně, ale i při zkrášlujících procedurách. Stačí například smíchat lžíci jedlé sody s čisticím mlékem a udělat si tak pro pleť blahodárnou masku.

Související obsah

Na jedlou sodu nedají dopustit ani hospodyňky. Lžička jedlé sody, kterou přidáte do vody, udrží při vaření barvu zeleniny. Jedlou sodou můžete snadno i vyčistit odpad ve dřezu. Stačí ji zalít horkou vodou.

Čechy nejčastěji trápí rakovina kůže, prsou a trávicího ústrojí. Každoročně lékaři v Česku odhalí rakovinu u 80 tisíc pacientů a více než 27 tisíc lidí ročně kvůli zhoubným nádorům zemře, proto je určitě důležité vyzkoušet všechny možnosti, jak se vyléčit. Kombinace jedlé sody s dalšími přírodními substancemi, například solemi jódu nebo hořčíku, vytvářejí směsi, které jsou v medicínském světě zázrakem.

ČTĚTE TAKÉ:

FOTO: Ukázala prsa jako varování. Rakovina se projevila jen touto nepatrnou skvrnou

Pozor na rychlé občerstvení: Už po dvou týdnech zvyšuje riziko rakoviny tlustého střeva!

pet, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz