Michal Kisiov

Z okna, odkud vyhodili Petru (15), chtěla vyskočit dívka!

Další tragédie málem poznamenala byt v Jihlavě, z jehož okna před více než dvěma lety vyhodil Michal Kisiov patnáctiletou Petru. Nynější nájemnice se totiž rozhodla skokem ze stejného střešního okna spáchat sebevraždu.

Ten byt je snad prokletý. Před více než dvěma lety v něm bydlel Michal Kisiov - mladík který v březnu 2013 z okna podkrovního bytu z dvanáctimetrové výšky vyhodil kamarádku Petru. Tu pak podle verdiktu soudu spolu s kumpánem Tomášem Zavřelem a za přihlížení Jakuba Doležala v bytě umučili.

Byt pak byl dlouho prázdný a nikdo o něj neměl zájem. A když už se nové nájemníky - mladý pár - konečně podařilo najít, odehrálo se v něm další drama. Žena, která v bytě bydlí, chtěla skočit ze stejného okna, ze kterého Michal Kisiov vyhodil patnáctiletou Petru.

Související obsah

Další tragédii naštěstí zabránili hasiči. "Zasahovali jsme tam. Náš vyjednavač přesvědčil ženu, aby neskočila," komentovala případ mluvčí hasičů Vysočiny Petra Musilová.

Třiadvacetiletá žena nakonec skončila v psychiatrické léčebně. Žije jen díky pohotovosti hasičů. Sousedé teď doufají, že byt už si všechna neštěstí vybral a v domě už konečně bude klid.

tn.cz / gar
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz