Upgrade

Dva světy v jednom peru. Klidně s ním pište na papír i displej!

Dotykové displeje jsou dnes v drtivé převaze mezi způsoby ovládání mobilního telefonu. Nemusíte se ale vždy dotýkat prstem, možností jsou i stylus či speciální pera.

Děláte si rádi při práci na tabletu či mobilu poznámky na papír? Asi pak ale řešíte problém, jak je dostat do svého elektronického zařízení. Zapomeňte na nějaké skenování nebo dokonce ofocování do mobilu. Možnost je jednodušší a komfortnější, než si možná myslíte.

Řešením je Neo Smartpen N2 – speciální pero s hliníkovým tělem, který můžete psát zároveň na papír, ale také na displej mobilu či tabletu. Při použití speciálně upraveného N Notebook papíru, který je navržen s technologií nCode, bude vše, co napíšete a nakreslíte, na tento papír přímo převedeno do mobilu. Toto pero je schopno si najednou zapamatovat až 100 stránek textu, které s chytrým telefonem můžete synchronizovat až následně. Pro ty, kteří si poznámky rádi namlouvají, nechybí ani zabudovaný mikrofon.

Tohle chytré pero je k dostání za 169 dolarů, tedy lehce přes 4 tisíce korun. Podívejte se na video a sami můžete zvážit, jak vysoká cena to pro vás je. Další podobné vychytávky a aplikace najdete v sekci Upgrade.
 

pel

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz