Týrání zvířat

Masakr! Muž schválně přejel sekačkou devět káčátek!

Masakr! Muž schválně přejel sekačkou devět káčátek!
Zdroj: facebook.com

Odporný případ řešila americká policie v floridském Wellingtonu. Čtyřiadvacetiletý Jason Scott Falbo schválně přejel zahradním traktůrkem kachní rodinku. Devět malých káčátek zemřelo strašnou smrtí. Muž dostal u soudu tříletou podmínku, první rok si ale odsedí natvrdo.

Hrůznou scénu sledoval Boyd Jentzsch, který společně se svojí ženou Larrisou Gontcharovou a malým synem kachny krmil. "Máme tu tak pět nebo šest kachních rodin, které k nám dvakrát až třikrát denně chodily jíst," řekl Jentzsch, který na Falba zavolal ochránce přírody a policii.

Během jednoho krmení se náhle objevil Falbo na zahradním traktůrku. V ulici sekal trávu, podle starousedlíků poprvé. Namířil si to přímo na kachní rodinku. "Přejel přímo přes káčata, části těl byly rozesety po celém trávníku," stojí v policejní zprávě.

Ačkoliv na něj manželé volali, aby přestal, Falbo se jen usmíval a zamířil zpátky na přeživší kachny. Jentzsch mu musel skočit před traktor, aby se šílence podařilo zastavit.

"Vůbec ani nesekal trávu, jen si to namířil přímo na něj a přejel je," řekl svědek webu wftv.com. "Měli by ho zavřít a zahodit klíč. Pro to, co udělal, není žádné ospravedlnění."

Související obsah

Falbo si za svojí oběť vybral kachnu s jedenácti káčaty. Sedm jich zemřelo na místě, kachna a čtyři káčata přežily a utekly do jezera. Bohužel dvě podlehla svým zraněním.

"Už podle pohledu do jeho obličeje jsem poznal, že je uvnitř velmi násilným člověkem," dodal Jentzsch a měl pravdu. Měsíc před vraždou káčátek byl Falbo zatčen za zmlácení přítelkyně. Soud mu všechny skutky sečetl.

Odsoudil jej ke tříletému trestu, rok si odsedí ve vězení. Krom toho musí každý měsíc odpracovat 10 hodin veřejně prospěšných prací a po propuštění se podrobit psychologickému vyšetření.
 

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz