Upgrade

Netřepat, promíchat. Automatický barman vám připraví skvělé drinky

Máte rádi míchané nápoje, ale nepamatujete si recepty a správné sklenice? Automatický barman Bartesian to zvládne za vás. Stačí vložit kapsli, vybrat nápoj a za chvilku je hotovo.

Bartesian pracuje na podobném principu jako kapslové kávovary. Připravíte sklenici, vložíte kapsli a na displeji si vyberete míchaný nápoj. Bez alkoholu by to nešlo a tak kromě kapslí s ovocnými příchutěmi Bartesian používá čtyři zásobníky na vodku, gin, rum a tequilu. Zatím zvládne jen šest míchaných nápojů, tři vlastní a tři celosvětově proslavené (Margarita, Sex on the Beach, Cosmopolitan), další dvacítka receptů prý postupně přibude.


Automatický barman měří 300 x 310 x 320 milimetrů a pro správnou funkci potřebuje kromě místa na stole, pultu nebo kuchyňské lince i elektrickou zásuvku. Výroba Bartesianu má začít v příštím roce a základní model s 12 kapslemi má stát kolem 300 dolarů, tedy přibližně 7 500 korun.


Živého barmana, která vás okouzlí ohnivou show s házením lahví, zřejmě nenahradí. Pokecat si s ním o životních problémech klidně můžete, ale chytré rady od něj nečekejte. Určitě vám neodpoví…


Další zajímavé články a technické vychytávky najdete v sekci Upgrade.
 

TN.CZ / vac
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz