Upgrade

Žijte život hlasitě! Se sluchátky od Cristiana Ronalda

Žijte život hlasitě! Se sluchátky od Cristiana Ronalda
Zdroj: oficiální zdroj

Jste fotbalovým fanouškem, který navíc rád poslouchá muziku? Pak je takřka vaší povinností mít sluchátka, které nesou jméno fotbalové megastar Cristiana Ronalda.

I když budete sebelíp čutat do meruny, tak kariéra fotbalového profíka je věkově omezená a jednou skončí. Je tedy nutné a nanejvýš moudré, když se i hvězdy světového fotbalu snaží zabezpečit i v jiných oblastech lidské činnosti. Třeba jako Cristiano Ronaldo, který podepsal smlouvy s výrobcem sluchátek Monster.

Jestliže fotbalový svět zná tohohle třicetiletého rodáka z Madeiry pod zkratkou CR7, tak v hudebně technickém průmyslu je Ronaldova značka ROC. A navíc ještě doplněná sloganem Live Life Loud, v překladu „žijte život hlasitě“.

„Rozjeli jsme ROC LLL, abychom nejen mým příznivcům, ale všem hudebním fanouškům dali možnost mít vynikající kombinaci skvělého designu a nejlepší zvukové kvality,“ řekl při nedávném uvedení sluchátek na trh Ronaldo. V současné chvíli jsou k mání tři typy sluchátek v cenové relaci od 170 do 300 dolarů (v přepočtu 4200 – 7430 korun). Všechny jsou vyvedeny v barevné kombinaci lesklá černá se zlatými detaily. Sluchátka jsou prozatím v nabídce jen na nákupním portálu eBay, na další prodejní kanály se dostane později.

Další technické vychytávky a praktické aplikace najdete v sekci Upgrade.

pel
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz