Upgrade

Potřebujete na cestách nabít mobil? Pak noste speciální džíny!

Potřebujete na cestách nabít mobil? Pak noste speciální džíny!
Zdroj: oficiální zdroj

Pro všechny mobilní maniaky, kteří neustále spílají nad krátkou výdrží baterií současných smartphonů, je tu ideální řešení. Váš mobil bude mít pořád dostatek energie a postarají se o to kalhoty!

Ten scénář je prakticky ve všech případech stejný. Projedete několikrát denně facebook nebo instagram, poslechnete si pár svých oblíbených songů a při čekání na autobus nebo v čekárně u doktora si zahrajete nějakou hru. Energie v baterii vašeho telefonu pak letí strmě dolů. A většinou úplně dojde v tu nejméně vhodnou chvíli.

Teď je tu ale docela jednoduché a velice elegantní řešení. Džíny, které dodají „šťávu“ vašemu mobilu. Nehledejte žádné speciální technologie a nové koncepce při výrobě látek. Jde vlastně o docela obyčejné kalhoty, které mají o dvě „tajné“ kapsy navíc. Jednu, tu větší, najdete vpravo, těsně nad klasickou zadní kapsou. Druhá menší je také na pravé straně, dokonale schovaná v lemu kalhot.

Mnohým z vás už je možná jasné, že to jsou kapsy připravené speciálně pro nabíjecí baterii a váš mobilní telefon. O dostatek energie je tak postaráno i ve chvíli, kdy se pohybujete na míle daleko od elektrických zásuvek nebo autonabíječek.

Doposud to byly samé dobré zprávy, nyní musí přijít všudypřítomná ale. Džíny značky Joe´s Jeans jsou zatím k mání pouze v dámském provedení, za to ale hned ve čtyřech modelech. Nabít nejde lecjaký telefon, ale díky použitému konektoru a velikosti mobilní kapsy jen iPhony pětkové a šestkové řady. A pak už je tu jen ta cena, která není právě nijak lidová. Džíny stojí 189 dolarů (přes čtyři a půl tisíce korun), a to dalších 49 dolarů (skoro 1200 Kč) musíte dát za dobíjecí baterii. Prostě každá legrace – a tedy i energie – něco stojí.

Na další technické vychytávky a praktické aplikace se můžete podívat do sekce Upgrade.

NEPŘEHLDÉNĚTE:

GALERIE: Novému módnímu trendu podlehla i Mary Carey. Jak jí sluší luftovací rifle?

Převratná novinka v módě: Kupte si masturbační džíny!

pel
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz