Upgrade

Praktická vychytávka: Placatá flaška, kterou schová vaše taška

Jednoduché věci obvykle nejvíc potěší a navíc ještě usnadní život. A právě k tomu má výborně našlápnuto placatá láhev, která nikde nepřekáží.

Nerudovské „kam s ním“ platí i v případě obyčejné PET láhve. Chcete dodržovat pitný režim, ale plastová flaška se vám nevejde do tašky a v ruce se s ní prostě nechcete tahat. A jak se s tím tedy vypořádat?

Někdo bude radši trpět žízni, jiný bude aspoň půllitrovku přehazovat z ruky do ruky a jen málo lidí to vezme jako výzvu a zároveň inspiraci na zlepšovák. Jonathan Byrt a Jesse Leeworthy se o to pokusili a výsledkem jejich snažení je Memo Bottle – placatá hranatá láhev, která se v pohodě vejde do každé tašky.

Aby tomu tak opravdu bylo, tak je Memo Bottle vyráběna ve třech velikostech – A5, A4 a největším tzv. letter formátu. Transparentní a z tvrzeného zdravotně nezávadného plastu vyrobený „zásobník“ na vodu je použitelný opakovaně.

Zdroj: oficiální zdroj

Pro všechny, koho tenhle zlepšovák zaujal, máme dobrou zprávu. Placatá láhev je už v prodeji a její nejmenší velikost A5, která odpovídá obsahu zhruba 750 ml, stojí 25 dolarů (kolem 600 korun).

Další technické vychytávky a užitečné aplikace najdete v sekci Upgrade.
 

pel
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz