Vedro

Vedro bralo mužům chuť na sex. Teď se prý nechce zase ženám!

Vedro bralo mužům chuť na sex. Teď se prý nechce zase ženám!
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com

Dlouhé a úmorné tropické teploty se projevily u lidí v mnoha směrech. Byli agresivnější, nebo naopak apatičtí. Hlavně ale nepracovití. A chybělo jim libido. Tedy mužům, ženy byly naopak roztoužené, píše dnešní Právo.

Teď přišel déšť a situace s chutí na sex se obrátila. Ženy z nižšího tlaku rozbolela hlava. "Vedra mají obecně tlumivý efekt, zvlášť pokud jsou dlouhá, jako uplynulých čtrnáct dní. Trochu překvapivě to však takto fungovalo jen u mužů. Ženy na individuálních sezeních se naopak uvolnily,“ popsala Právu svou praxi z uplynulých dnů sexuoložka Julie Gaia Poupětová.

"Horko u žen odbouralo stud a přineslo chuť objevovat něco nového. Byly vláčnější a otevřenější. Naopak při párových sezeních nebylo nic s muži,“ dodala Poupětová. "Hlavně v dlouhodobých vztazích muži ve vedrech otupují a leniví. V horku prostě nemají chuť na sex.“

Související obsah

Už v neděli se začalo ochlazovat a poslední dny se koukáme na zataženou oblohu a to, co na nás z ní padá. Kdo by však čekal happy end a noci plné intimních radovánek, bude zklamán. "Se snížením tlaku, deštěm a zataženou oblohou však přichází jiná ospalost, jiný druh lenivosti. I když muži už zase chtějí, ženy, které byly předtím plné chuti na sex, bolí z tohoto počasí hlava a jsou unavené,“ komentovala chování klientů ve své praxi Poupětová.

Podle psychologa Karla Humhala za mužskou nechutí ve vedrech může pivo. "Reakce a chutě jsou individuální, tak jak je to u všeho, ale i já jsem opravdu nedávno řešil problém s párem, kde tu řekněme brzdu představoval muž. Myslím si, že čím je větší vedro, mají muži větší chuť na pivo a to pak bere chuť na náročnější aktivity a energii vůbec,“ konstatoval Humhal lenivost mužů, když je dlouho až příliš horko.

tn.cz / gar
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Vedro

Důležité Události

Krátká zpráva

USA uvolní zákaz cestování občanům z EU a Velké Británie

Spojené státy americké uvolní od listopadu zákaz cestování do země občanům z Evropské unie a Velké Británie. Uvolnění se však bude týkat pouze plně očkovaných cestujících, informují Financial Times.

Krátká zpráva

Kvůli těžbě v dolu Turow zaplatí Poláci 500 tisíc eur denně

Polsko bude muset kvůli Turowu platit penále 500 tisíc eur denně. Soudní dvůr EU tak vyhověl české stížnosti. Hnědouhelný důl, který měla polská vláda podle EU dávno zavřít, stále funguje kousek od českých hranic. Polská strana nerespektovala předběžné rozhodnutí o přerušení těžby z května. Vyplývá to z tiskové zprávy soudu.

Píše se na Deník.cz