Upgrade

Kapesné pro děti? Peníze jim můžete poslat i mobilem

Peníze do ruky nebo na bankovní účet? A co využít třetí možnost? Kapesné můžete poslat dítěti i mobilním telefonem. Stačí znát jednu ze zajímavých aplikací.

Napka je speciální aplikace pro chytré mobilní telefony s Androidem nebo iOS, ke které je vydávána i platební karta Master Card. Aplikaci můžete nainstalovat do většiny dnešních smartphonů a následně do ní rychle a jednoduše posílat peníze několika způsoby – buď přes platební bránu, z jiné „nabité“ Napky, nebo z bankovního účtu.

V případě prvních dvou možností získá vaše dítě peníze v podstatě okamžitě a může s nimi dále nakládat podle svých potřeb. Zaplatit platební kartou nebo na na internetu, vybrat si z bankomatu… S nabitou „napkou“ můžete poslat peníze i kamarádům, kteří zrovna potřebují rychlou drobnou půjčku. A přes „napku“ vám peníze zase mohou rychle vrátit.

Samotná „apka Napka“ není nikterak složitá a to je právě její síla. Ze všeho nejvíc totiž připomíná chat, který všichni známe třeba z Facebooku. Jednoduše si přidáte všechny přátele, kteří Napku mají, a v případě potřeby si kromě smajlíků můžete posílat drobné, ale klidně i větší částky.

Kartu je možné objednat na stránkách  www.napka.cz. Zaplatíte za ni 150 korun a 50 Kč získáte jako první kredit. Aplikaci ke kartě získáte stejně jako většinu aplikací na Google store.
 

Další zajímavé články a technologické vychytávky najdete v sekci Upgrade.

TN.CZ / vac
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz