Upgrade

Napěchovat, propíchnout, rozřezat. Box na přípravu grilování

Bojíte se zranění při práci s nožem? Hádají se vaši kamarádi, kdo dostal větší porci? Tahle vychytávka vám při grilování určitě pomůže.

Clever kebab je chytrá krabice, která vám pomůže při grilování. Nejdříve ji sestavíte, pak do ní naskládáte různé druhy potravin, které chcete grilovat. Potom do otvorů napícháte grilovací jehly nebo špejle a drážkami obsah krabice rozřežete. Snadnější to prý být ani nemůže.


S krabicí byste měli dostat 32 bambusových nebo kovových jehel a recepty na přípravu pokrmů. Nože a suroviny si budete muset koupit samostatně. Šikovným kuchařům bude připadat tenhle kuchyňský pomocník celkem zbytečný, protože loupání, krájení a napichování mají prostě natrénované. Ostatní milovníci vaření, kteří po krátkém pobytu v kuchyni hledají náplasti a obvazy, mohou mít jiný názor.


Rozložená krabice může posloužit i jako držák na omývání potravin, v horní části je místo pro lis na šťávu z citrusových plodů a na straně najdete i keramický brousek na nože. Výroba kuchyňského pomocníka by měla začít v září a na trh se tenhle výtvor dostane v prosinci 2015 nebo o měsíc později. A kolik bude stát? Bez dopravy kolem 50 dolarů, tedy 1 250 korun.


Další zajímavé články a technické vychytávky najdete v sekci Upgrade.
 

TN.CZ / vac
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz