Královský pár

William a Kate mají manželskou krizi. Kate prý šíleně žárlí!

Slavný britský pár princ William a vévodkyně Kate prochází podle některých britských bulvárních médií vážnou manželskou krizí. Jejich vztah prý narušuje Katina přehnaná žárlivost a také poporodní deprese, kterými vévodkyně údajně po narození princezny Charlotte trpí.

Ještě před pár měsíci působila Kate po boku svého chotě, prince Williama, spokojeně a šťastně. Úsměvy hýřila i na křtinách princezny Charlotte. Přesto se podle některých britských bulvárních médií manželství známého britského páru pomalu ale jistě hroutí.

Podle všeho stojí za údajnou manželskou krizí obrovská žárlivost Kate vůči bývalé Williamově přítelkyni ze školních let, Olivii Huntové. Není divu, následník trůnu totiž udržuje se svou dřívější láskou kamarádský vztah a dokonce si ani nenechal ujít její svatbu.

Dalším důvodem vzájemného odcizení mají být ovšem také psychické problémy, kterými vévodkyně trpí už od narození dcerky Charlotte. Kvůli poporodním depresím Kate údajně oddaluje i své královské povinnosti.

Související obsah

"Má pocit, že se minule vrátila z mateřské příliš brzy. Chce být s rodinou a užívat si společných chvilek s Georgem a Charlotte," spekuluje britský bulvár. Kvůli poporodním depresím Kate údajně zanedbala i svatbu blízkých přátel a místo sebe poslala na slavnostní obřad svou sestru Pipu.

Klepy snad Kate a William zažehnají 9. září ve Skotsku, kam je pozvala královna Alžběta. Ta by začátkem září měla oslavit fakt, že je nejdéle vládnoucím monarchou v britských dějinách.
 

mom/Petra Matýsková, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz