Vychytávky

VIDEO: Na prut zapomeňte. Na ryby si berte jedině dron!

Jak daleko dokážete nahodit prut? Ať už řeknete jakoukoliv vzdálenost, tak chlapík na videu dokážete poslat své rybářské náčiní dál. Jak je to možné?

Slyšíte občas, že patříte mezi tiché blázny? Pak je jasné, že je rybaření vaším koníčkem a velkou vášní. Sázíte při chytání ryb na klasiku, nebo se nebráníte novým trendům a moderním novinkám?

Patříte-li do druhé skupiny, určitě se vám bude zamlouvat možnost, jak chytat v místech, do nichž se ze břehu s běžným rybářským nádobíčkem nedostanete. Stačí mít v rukách místo prutu ovladač dronu. Podívejte se, že pěkný úlovek na sebe nedá dlouho čekat…
 

pel
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Odborníci uklidňují, omikron nebude horší než delta

Dle dosavadních zjištění je „téměř jisté“, že covidová mutace omikron nevyvolává těžší průběh nemoci než varianta delta, spíše by to mohlo být naopak, i když je nakažlivější, prohlásil epidemiolog a poradce americké vlády Anthony Fauci. Podobně se vyjádřil představitel Světové zdravotnické organizace Michael Ryan, který nepochybuje o tom, že současné vakcíny ochrání i v případě omikronu před těžkou formou onemocnění koronavirem.

Píše se na Deník.cz