Uprchlíci

Agresivní kameramanka: Takový hon si nezasloužím!

Agresivní kameramanka: Takový hon si nezasloužím!
Zdroj: Twitter / YouTube.com

Maďarská kameramanka, která kopala do uprchlíků na hranicích se Srbskem, se za svoje chování omluvila. Prý jí „ruply nervy“ a byl to jen obranný reflex. Láslóová už přišla o práci a je stíhána pro podezření z trestného činu.

Kameramanka soukromé maďarské televize N1TV se omluvila za útoky na uprchlíky. V blízkosti hranic se Srbskem nemilosrdně kopala do imigrantů, utíkajících před policií, a podrážela jim nohy. Vše zachytila kamera jednoho z novinářů. Petra Lászlóová teď tvrdí, že se lekla davu imigrantů směřujícího k ní a "ruply jí nervy“. Pak podle ní zafungoval obranný reflex.

Podívejte se na záběry, které šokovaly celý svět: 

Kameramanka, kterou kvůli videozáznamu vyhodili z práce, se za svoje chování omluvila. Prý sama nemůže uvěřit, že něco takového udělala, a od úterka je v šoku. "Nejsem bezcitná rasistická kameramanka, která kope do dětí. Nezasloužím si politický hon na čarodějnice, očerňování ani početné výhružky zabitím,“ uvedla Láslóová v dopise zveřejněném deníkem Magyar Nemzet.

Související obsah

Maďarské levicové strany podaly na kameramanku žalobu a už ji stíhá státní prokuratura pro podezření ze spáchání trestného činu. Video, na kterém Lászlóová kope do dívky a podráží nohy utečenci nesoucímu v náručí malé dítě, vyvolalo pobouření po celém světě.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz