Uprchlíci

Řidič kamionu se chtěl zbavit uprchlíků na autě! Použil maso

Na hranicích s Británií bylo pořízeno video zachycující nákladní auto s neobvyklou "výzdobou“. Jeho řidič totiž na auto upevnil kusy syrového vepřového masa a to s jediným důvodem. Chtěl zamezit muslimským uprchlíkům, aby se mu do auta "vlámali".

Řidič německého náklaďáku, který projížděl francouzským Calais, chtěl svoje auto ubránit před syrskými muslimy, kteří se chtějí ilegálně dostat do Velké Británie. V zoufalé situaci se totiž mnozí z nich pokoušejí vloupat do projíždějících kamionů a tak se nepozorovaně dostat přes hranice.

Na místa, skrze která by se mohli nezvaní pasažéři do auta dostat nebo se na ně přichytit, připevnil kusy rozřezaného prasete. Přestože islám přísně zakazuje konzumaci vepřového masa, je sporné, zda má takové opatření nějaký smysl.

Související obsah

Nejistý výsledek však řidiče, kterého by při objevení uprchlíků ve voze během pohraniční kontroly čekala tučná pokuta a možná i vězení, od jeho záměru neodradil. Na svůj vůz, převážně na nárazník a podvozek, umístil nejméně čtyři kusy masa.

Calais je přístavní město na severu Francie. V kontextu uprchlické krize má špatnou pověst. Je totiž místem, kudy se uprchlíci pokoušejí dostat do Anglie. Policie tady tak má plné ruce práce. K poslední výraznější potyčce zde došlo tuto středu. Právě to zřejmě řidiče ke krajnímu opatření přimělo.

Video nákladního vozu na svém kanálu Youtube zveřejnil Garry Brock a to pod názvem "Antimigrační ochrana vozu v Evropě“. O případu informoval portál Dailymail.co.uk.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz