Orální sex

Užíval si orální sex s přítelkyní. Když otevřel oči, zůstal v šoku!

Užíval si orální sex s přítelkyní. Když otevřel oči, zůstal v šoku!
Zdroj: Profimedia

Po tak příjemném probuzení by toužil každý, tenhle orální sex se ale hrozivě zvrtnul. Když totiž nic netušící mladík otevřel oči, místo přítelkyně se mu u intimních partií krčil někdo úplně jiný.

Osudné noci byl mladík se svou přítelkyní na diskotéce v Dunfermline ve Skotsku, trochu to ale přehnal s pitím a vrátil se domů dřív než ona. Ta si ale se samotou hlavu nelámala a seznámila se s dvaadvacetiletým gayem Dalem Everardem, kterému později nabídla, aby u nich přespal, píše web Metro.co.uk.

Její nabídka se ale příliš nezdála příteli, se kterým se po návratu domů pohádala a nakonec si ustlala na sedačce. Přítel se v oblečení svalil na postel a usnul.

Po nějaké chvíli ho vzbudil velmi příjemný pocit a cítil, jak mu někdo stahuje kalhoty ke kolenům. V domnění, že se s ním přišla usmířit přítelkyně, si orální sex nechal nějakou dobu líbit. Když ale otevřel oči, zůstal v šoku. Mezi svýma nohama uviděl Everardův obličej.

Související obsah

Ze vzteku se rozbrečel a Everarda vyhodil na ulici. Nezabránily mu v tom ani jeho výmluvy: "Vždyť se ti to líbilo," snažil se znásilněnému mladíkovi namluvit. Za sexuální útok poslal soud Everarda na 18 měsíců do vězení.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Záznam ze služebny: Policistku vyhodili z práce za tento orální sex kolegovi!

BUMBUM I ZPŘEDU: Brazilka s nejkrásnějším zadkem teď ukázala čárku

mom, TN.cz

K tématu Orální sex

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz