Vladimir Putin

Šílená teorie agenta KGB: Letadlo nad Sinají nechal zničit Putin

Šílená teorie agenta KGB: Letadlo nad Sinají nechal zničit Putin
Zdroj: facebook.com

Když poslední říjnový den nad Sinajským poloostrovem explodovalo ruské letadlo s 224 lidmi na palubě, k útoku se okamžitě přihlásil Islámský stát. Všechno ale mohlo být úplně jinak!

Podle nové děsivé teorie, s níž se vytasil bývalý špión z KGB, totiž zničení letu s turisty "nezařídili" islamističtí teroristé, ale povel k likvidaci letadla přišel z úplně jkjiného směru - přímo z Moskvy!


Alespoň je o tom přesvědčen bývalý agent KGB Boris Karpičkov, který nyní žije s celou rodinou pod novou identitou v Anglii. Ten podle britského Daily Mailu tvrdí, že letadlo plné turistů z Petrohradu nezničili teroristé, ale že za smrtí nevinných stojí přímo Kreml.


Že to zní šíleně? Jistě. Karpičkov si je ovšem jistý tím, že Putin útok nařídil, aby odvedl pozornost od ruských operací na Ukrajině a zároveň vylepšil domácí i světové veřejné mínění.


A to není všechno - zničení letadla podle exšpióna poskytlo Rusům perfektní záminku k zahájení vojenských operací v Sýrii. A zatímco oficiálně jsou cílem teroristé z ISIS, ve skutečnosti Rusové likvidují protivládní rebely, kteří jsou trnem v oku zdejšímu diktátorovi Bašáru Asadovi. Asad je ovšem dlouholetým ruským spojencem.


Související obsah


Může samozřejmě jít o výkřik zhrzeného muže, který prchnul z vlasti, Karpičkov ovšem tvrdí, že má tyto informace od zdroje přímo z ruské armády. Podle tohoto zdroje celá operace měla mimo jiné nakopnout zbrojní obchody mezi Ruskem a blízkovýchodními zeměmi.


A sluší se říct, že Karpičkov není žádný řadový úředník - před úprkem do Británie to dotáhl v KGB na majora a jeho výcvik zahrnoval likvidaci protivníků holýma rukama a také jejich vymazání ze světa beze svědků a jakýchkoli jiných důkazů.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz