Zimní inspektor

Zimní inspektor se vypravil na Šibeniční vrch. Jak se mu líbil?

Zimní inspektor televize Nova Jan Antonín Duchoslav, kterého znáte také jako filmového hrdinu Viki Cabadaje, se opět vydal na inspekci. Tentokrát navštívil malý lyžařský areál na dohled od Prahy.

A i když se jmenuje Šibeniční vrch, věšet se po návštěvě trpasličího, ale o to příjemnějšího areálu, určitě nebudete. Malý areál se nachází v Mnichovicích, které leží 25 kilometrů od hlavního města.


Co areál ztrácí v délce a množství sjezdovek, dohání unikátem - největším dřevěným srubem ve střední Evropě. Ten je tak velký, že v klidu pojme tenisový i squashový kurt, bowling i restauraci a bar.


Související obsah


Sjezdovka na Šibeničním vrchu je dlouhá asi 300 metrů a vhodná je především pro začátečníky nebo ty, kteří chtějí naučit lyžovat své ratolesti.


Areál je tak ideální pro rodiny s malými dětmi, dopoledne jsou tu totiž vyhrazená právě pro výuku lyžování pro ty nejmenší. Pokud vás zajímá, jak to se sněhem vypadá v jiných střediscích, klikněte SEM.

pez, TV NOVA, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA se chystají poskytnout Ukrajině salvové raketomety dlouhého doletu

Bidenova administrativa se chystá poskytnout Ukrajině salvové raketomety dlouhého doletu M270 MLRS a pohyblivý raketový systém HIMARS. Tyto zbraňové systémy mohou odpalovat rakety mnohem dále než kterýkoli ze systémů, které Ukrajina již má, což by mohlo být v boji s ruskými okupanty převratnou změnou. USA se přiklání k vyslání systémů jako součásti většího balíčku vojenské a bezpečnostní pomoci Ukrajině, který by podle CNN mohl být oznámen již příští týden.

Píše se na Deník.cz