Výměna manželek

Výměna manželek: Míša a Láďa udělají něco praštěného! VIDEO

Tuto středu se ve Výměně manželek objeví Míša (25), která poputuje do rodiny Veroniky (26).Ta má čtyři děti a uklízení je pro ni cizí slovo. Míša si přesto s náhradním manželem Láďou pořídí na památku pořadu opravdu originální tetování.

Zděšenou Míšu v premiérovém díle Výměny čeká domácnost se čtyřmi holčičkami s tím, že dvojčata Anička a Lucka (3), Terezka (9 měsíců) a Nikolka (5) mají tři různé tatínky. O všechny se stará Veroniky současný manžel Láďa (46). Veronika zase poputuje za Míšiným manželem Michalem (35) a dcerou Aničkou (6).

Přestože se Míša bude muset potýkat s hromadami špíny, prachu, nevypraného prádla a výkaly od malého štěněte, rozhodne se pořídit si na Výměnu manželek trvalou památku.

Související obsah

S náhradním manželem Láďou si nechají udělat tetování. A tetovat se nebude nic jiného než logo Výměny manželek! Míša si ho nechá vytetovat na zápěstí, a to v anglické verzi. Ruku jí tak bude navždy zdobit nápis Wife swap.

Jak se Veronika s Míšou sžijí s novými rodinami, sledujte už ve středu od 20:20 na Nově. Všechno o Výměně manželek se dočtete zde. Premiérové díly nové řady najdete zde.
 

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz