Hubnutí

Na internet nahrála video, kde ukazuje špeky, díky tomu zhubla!

Nathalia přišla na nový způsob, jak zhubnout. Když vážila 120 kilo, nahrála na YouTube video, ve kterém ukazuje svoje špeky. Lidi navíc nabádala, aby se jí smáli a psali nenávistné komentáře. Díky tomu získala motivaci, zhubla 50 kilo a teď se svou vypracovanou postavou soutěží.

Devětadvacetiletá Nathalia Teixeira jedla 5000 kalorií denně, ládovala se čokoládou a nezdravým jídlem. V květnu 2012 přibrala matka dvou dětí až na 120 kilo. "Až jsem si jednou šla lehnout a cítila jsem svoje špeky, jak mi padají po stranách. Nemohla jsem usnout, protože jsem se cítila tak těžká a nechutná," popsala Nathalia pro portál Daily Mail.

Rozhodla se zhubnout a motivovala se opravdu neobvyklým způsobem. Nahrála totiž na YouTube video, ve kterém předvádí svoje tlusté břicho a slibuje, že se změní. "Chtěla jsem se ztrapnit a zároveň celému světu ukázat, že to se změnou myslím vážně," prohlásila původem Brazilka žijící v New Yorku.

Zároveň lidi na internetu vyzvala, aby ji v komentářích zesměšnili, což ji pořádně motivovalo. Prvních 45 kilo shodila jen tím, že omezila denní příjem kalorií, dietu jí stanovil lékař. Jedla ale tak málo, že neměla dost energie cvičit. S dietou nakonec Nathalia skončila, protože chtěla zkusit zumbu a chodit do posilovny.

"Nejdřív jsem chtěla jen zhubnout, získat energii a cítit se ve své kůži dobře. Pak jsem ale začala chtít víc, mít tělo sportovce," uvedla 29letá maminka. Našla si trenéra a chodila do fitka každý den. "Prvních pět minut prvního tréninku jsem zvracela a trenér si myslel, že druhý den už nepřijdu," říká.

Související obsah

Do posilovny se ale vrátila a zhubla dalších 5 kilo. Zároveň ale přiznává, že i na dalších trénincích brečela, i když dnes už se tomu spíš směje. Teď váží Nathalia 70 kilogramů a postavu má tak vyrýsovanou, že se účastní kulturistických soutěží. "Obě moje děti i můj manžel jsou na mě pyšní," uzavřela šťastná maminka.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz