Hubnutí

Táně se za špekatou postavu posmívali. Teď je hvězda internetu

Táně se za špekatou postavu posmívali. Teď je hvězda internetu
Zdroj: Instagram

Po létech šikanování a odstrkování se dnes pětadvacetiletá Tanya Rybakova rozhodla radikálně zhubnout. Její váha totiž překročila magický metrák.

Roky se stranila kolektivu, protože se jí ostatní posmívali kvůli váze. V jednu chvíli vážila dokonce víc než sto kilogramů. Pak si ale řekla dost, za tři a půl roku se jí podařilo zhubnout více než polovinu své váhy a je inspirací pro statisíce dalších žen, které bojují s nadváhou.

Svou proměnu jako vůbec první Ruska zveřejnila na youtube. A není divu, že má už téměř 300 tisíc fanoušků. Ukázala totiž, že když se chce, jde všechno. Ti, kteří ji dříve šikanovali, se dnes tlučou do hlavy a skládají jí poklony.

"Děti dokážou být hodně kruté, neměla jsem kamarády. Když jsem přišla ze školy, brečela jsem. Neměla jsem žádné sebevědomí," vzpomíná Tanja. Zlom prý nastal v den maturitního plesu, který celý proplakala. Tehdy si řekla, že je na čase zhubnout.

Související obsah

"Je to jako pohádka o Popelce," svěřila se dívka. A jaký je její recept na hubnutí? Z jídelníčku vyřaďte nezdravé a tučné jídlo a začněte cvičit. "Pokud si nevíte rady, jako kdysi já, nechte si poradit od výživového specialisty," radí Tanya, která podstoupila operaci na odstranění přebytečné kůže. "Snažila jsem se zbavit se jí cvičením, ale bylo to opravdu hodně kůže," zakončila dívka, které se od základů změnil život.

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz