Trápení

Obrovské trápení: Noha muže (34) váží stejně jako mládě slona!

Ind Arun Rádžasingh (34) má kvůli vzácné nemoci pětkrát větší nohu než normální člověk. Váží téměř 100 kilogramů, což odpovídá váze čerstvě narozeného slůněte.

Arun z Indie má obrovské bolesti. Od narození trpí genetickou poruchou, která způsobuje, že jeho nohy rostou do abnormální velikosti. V současné době jeho pravá noha váží neuvěřitelných 100 kilogramů, což odpovídá váze malého slůněte.

Sám neudělá ani krok, pohybovat se může pouze pomocí vozíku. Lékaři si dlouhá léta marně lámou hlavu nad tím, jak muži pomoci. Arun chodí pravidelně na fyzioterapii, která mu alespoň částečně od bolesti pomůže.

Související obsah

"Lékaři stále zkoumají můj stav a pořád nemají lék," posteskl si Arun britskému Daily Mail. "Někdy se cítím deprimovaný, naději jsem ale neztratil," dodává Arun.

Podle lékařů trpí muž infekční elefantiázou, která způsobuje extrémní otoky na rukách a nohách. "Trpím tím od narození. Nemoc zasáhla obě mé nohy, ale má pravá noha je postižená opravdu hodně," říká.

Navzdory svému zdravotnímu stavu se podařilo Arunovi vystudovat vysokou školu vzdálenou 800 kilometrů od domova. Po vzoru Steva Jobse se snaží dokonce založit vlastní softwarovou firmu.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Tahle dívka má smutnou tělesnou deformaci! Před přítelem ji tajila celé dva roky. Jak je to možné?

JEN PRO OTRLÉ: Dívce narostla obří noha. Po letech lékaři nedokázali uvěřit tomu, co bylo příčinou!

lud, TN.cz

K tématu Trápení

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz