Móda

Nejhorší róby na Oscarech: Šaty z celofánu a vodítko kolem krku

Nejhorší róby na Oscarech: Šaty z celofánu a vodítko kolem krku
Zdroj: Profimedia

Na předávání Oscarů mohou filmoví tvůrci předvést nejen své umění, ale také různé módní kreace. Někteří se na červeném koberci blýskli, jiným se výběr šatů nebo doplňků příliš nepovedl. Posuďte sami.

U některých herců je jen dobře, že jejich kostýmy ve filmech mají na starost jiní. Jejich vkus totiž není nejlepší a na předávání Oscarů měli zase po roce možnost to ukázat. Letošní filmový večer nenabídl takové módní katastrofy jako některé minulé ročníky, několik prohřešků se ale objevilo.

Modelka Heidi Klum je zvyklá, že se za ní lidé otáčí kvůli její kráse, na letošních Oscarech to ale bylo kvůli něčemu jinému. Oblékla totiž zvláštně zamotané fialové šaty, jejichž bizarnost doplňovaly i dvě květiny v pase a na rameni. Na pravé ruce měla rukáv, zatímco druhá zůstala holá.

Jinak krásná Kate Winsletová si na hollywoodskou událost roku vzala šaty značky Ralph Lauren, které od ní odrážely veškeré odlesky. Vypadala jako zahalená do černého celofánu nebo latexu. Letošní výběr nevyšel ani herečce Olivii Wildeové, která ukázala největší dekolt. Odhalení ale bylo na tak velkou událost příliš.

 

Kostýmová návrhářka Sandy Powellová, od níž by se dal módní vkus očekávat, se předvedla ve zvláštním kalhotovém kostýmku. Stříbrné sako a kalhoty se zelenými kosočtverci doplnila šperkem kolem krkem, který připomínal spíše vodítko.

Související obsah

Herečka Rooney Maraová by ve vintage róbě s krajkou vypadala krásně, pokud by její šaty neměly nad pupíkem kosočtvercový prostřižek. Na večerní událost se nehodily ani šaty Gianny Simoneové poseté vlčími máky a kopretinami.

To Whoopi Goldbergová měla sice vhodné černé šaty, ale šperk ve tvaru pavouka na její pravé ruce nebyl dobře zvoleným doplňkem.

Komu to naopak mimořádně slušelo, se podívejte zde.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

OSCAR 2016: Nový trend - všude samé diamanty!
Kate Winslet a Leonardo DiCaprio: Nejlepší přátelé už od dob Titanicu! Inspirují i vás?
OSCAR 2016: Ty nejlepší barevné trendy, které přinesl
Nejhůře oblečené celebrity OSCARÚ 2016 GALERIE

epa, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz