Zahraničí

Milujete respirátory? Už je nemusíte nosit jen na obličeji, ale i na rameni

Milujete respirátory? Už je nemusíte nosit jen na obličeji, ale i na rameni
Zdroj: AliExpress

Spousta lidí už má roušek a respirátorů plné zuby. Někteří si ale zřejmě jejich nošení užívají, a kromě na obličeji je chtějí mít i v ruce. Jak jinak si vysvětlit nový módní hit - kabelku ve tvaru respirátoru.

Číňané jsou skuteční mistři obchodu. Právě z jejich země se po celé planetě začal šířit nový koronavirus a oni toho obratně využívají.

Nejenže do celého světa prodávají roušky a respirátory, ale nyní covid využili i k prodeji kabelek. Na čínském prodejním webu AliExpress je totiž možné si koupit kabelku ve tvaru respirátoru.

Na výběr jsou hned dvě barvy (černá a bílá) i několik velikostí. Buď velká taška přes rameno nebo malá kabelka jen na pár nutných maličkostí.

Ceny za tyto produkty se pohybují v poměrně příznivých hodnotách. Jedna netradiční kabelka kupujícího vyjde na v přepočtu zhruba 300 až 400 korun podle velikosti. V akci se dá koupit i za polovinu. 

Související obsah

A podle recenzí jsou zákazníci s výrobkem spokojeni. 72 % z kupujících dalo výrobku plných pět hvězdiček, dalších 22 % dalo hvězdičky čtyři.


Odborník popsal, jaký měl Covid-19 dopad na svět módy:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz