školník

Hrdinný školník se postavil šílenci se sekáčky na maso! A vyhrál!

Hrdinný školník se postavil šílenci se sekáčky na maso! A vyhrál!
Zdroj: Profimedia

Celá Británie oslavuje hrdinného školníka (68), který se u školy v centru Glasgow neohroženě postavil maskovanému šílenci, který kolem sebe mával dvojicí sekáčků na maso.

Jmenuje se Denis McCormick, je mu osmašedesát a je školník. Jenže nebyl školníkem celý život. Zamlada totiž sloužil v elitní jednotce výsadkářů.


A i když dovednosti nabité při vojenském výcviku dlouho nepotřeboval, teď je McCormick zužitkoval naplno. A to v momentě, kdy při parkování u školy zahlédl zakukleného šílence, který děsil a pronásledoval kolemjdoucí a oháněl se přitom dvěma sekáčky na maso.


Související obsah


McCormick nezaváhal ani na moment a i bez jakékoli zbraně o jednačtyřicet let mladšího útočníka zahnal. Když o chvíli později natrefil na terčík na tyči, který používají pedagogové při vycházkách s dětmi, začal ozbrojeného pomatence dokonce honit. O chvíli později sedmadvacetiletého ozbrojeného šílence zatkla policie.


Denis McCormick, který je podle přátel velmi hrdý na svou vojenskou kariéru, se tak stal okamžitě místní senzací a hrdinou. Vedení školy seniorovi dalo den volna na zotavenou. Jeho známí ovšem vůbec nepochybují o tom, že v pondělí bude Denis zpátky na školních chodbách.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz