Sport

SVÁTEK CYKLISTIKY: 7. ročník cyklistického veletrhu začíná!

Tento víkend se již posedmé otevřou brány největšího cyklistického veletrhu ve střední Evropě. Pražské výstaviště v Letňanech bude i letos hostit veletrh cyklistiky FOR BIKES!

A že se nejedná o bezvýznamnou akci, dokazují čísla. V pěti halách bude po dobu tří dnů prezentovat své výrobky více než 300 vystavovatelů! Návštěvníci tak budou mít na jednom místě k dispozici všechny významné firmy cyklistického byznysu a tisíce jízdních kol k prohlédnutí.

Na své si první dubnový víkend v Letňanech přijdou opravdu všichni - cyklističtí odborníci, nadšenci i víkendoví jezdci. "Letos máme přihlášky od drtivé většiny značek kol, které se v Česku prodávají. Navíc nás těší, že jsou mezi nimi i ti největší hráči. Nově návštěvníci veletrhu uvidí i značky kol Bulls, Time, Eddy Merckx, Turner, Chromag nebo Taroka," říká ředitel obchodního týmu FOR BIKES Pavel Hájek.

I letos bude pro návštěvníky připravena speciální hala FOR E-BIKES věnovaná elektrokolům, jejichž obliba neustále stoupá. Elektrokola si tam bude moci každý nejen prohlédnout, ale také vyzkoušet na testovací dráze. Zkrátka nepřijdou ani milovníci horských kol. Pro ně bude připravena speciální dřevěná dráha několika obtížností o délce 200 metrů, na které budou jezdci moci otestovat svůj um. Veletrh dnes zkrátka není jen o brouzdání mezi stánky, ale i o zážitcích.

Během tří nabitých dnů nebude na veletrhu chybět ani silniční kritérium nebo závod pro širokou veřejnost. A z akce nemusíte odejít s prázdnou! Veletrh FOR BIKES je totiž i prodejní, návštěvníci se mohou tedy těšit i na speciální nabídky vystavovatelů. Nezbývá, než dorazit od 1. do 3. dubna 2016 do PVA EXPO PRAHA v Letňanech, otevřeno je vždy od 10 do 18 hodin.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz