Bydlení

Pohled z těchto oken vám vyrazí dech! Jaký si vyberete? GALERIE

Pohled z těchto oken vám vyrazí dech! Jaký si vyberete? GALERIE
Zdroj: architecturendesign.net

Pokud se při pohledu z okna můžete kochat maximálně tak rušnou ulicí, po které zběsile pobíhají lidé, jistě dokážete ocenit tyto unikátní snímky posbírané ze všech koutů světa. Nabízí ty nejkrásnější vyhlídky! Kterou byste si vybrali?

Sedět v teple u rozpáleného krbu a kochat se pohledem nejen na ohnivé jazyky, ale i na vrcholky majestátních hor? Tomu by odolal málokdo. Pro turisty jsou tato panoramata jistě velmi romantickou a lákavou představou, ve švýcarském městečku Zermatt se těmito vyhlídkami kochají lidé dennodenně. A pohled je to opravdu úchvatný.

Pokud dáváte přednost spíše nezkrotným vlnám, určitě oceníte zejména australské pobřežní hotely nebo vyjížďky na širé moře, které ve správnou denní dobu provázejí i romantické západy slunce.

Oproti tomu takový New York sází na vyhlídky z nejvyšších pater obrovských mrakodrapů. Vidět osvětlené noční město pěkně z výšky láká čím dál více lidí, musíte proto počítat s tím, že za tuto vyhlídku si pěkně připlatíte.

Související obsah

Na své si ale přijdou i milovníci panensky čisté přírody. Oblíbené jsou zejména domy, které si lidé budují v korunách stromů. V jižní Africe zase můžete bydlet přímo mezi zvířaty. Například v makanyanském safari se vám za okny chodí třeba sloni.
 

lud, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz