Bydlení

Pohled z těchto oken vám vyrazí dech! Jaký si vyberete? GALERIE

Pohled z těchto oken vám vyrazí dech! Jaký si vyberete? GALERIE
Zdroj: architecturendesign.net

Pokud se při pohledu z okna můžete kochat maximálně tak rušnou ulicí, po které zběsile pobíhají lidé, jistě dokážete ocenit tyto unikátní snímky posbírané ze všech koutů světa. Nabízí ty nejkrásnější vyhlídky! Kterou byste si vybrali?

Sedět v teple u rozpáleného krbu a kochat se pohledem nejen na ohnivé jazyky, ale i na vrcholky majestátních hor? Tomu by odolal málokdo. Pro turisty jsou tato panoramata jistě velmi romantickou a lákavou představou, ve švýcarském městečku Zermatt se těmito vyhlídkami kochají lidé dennodenně. A pohled je to opravdu úchvatný.

Pokud dáváte přednost spíše nezkrotným vlnám, určitě oceníte zejména australské pobřežní hotely nebo vyjížďky na širé moře, které ve správnou denní dobu provázejí i romantické západy slunce.

Oproti tomu takový New York sází na vyhlídky z nejvyšších pater obrovských mrakodrapů. Vidět osvětlené noční město pěkně z výšky láká čím dál více lidí, musíte proto počítat s tím, že za tuto vyhlídku si pěkně připlatíte.

Související obsah

Na své si ale přijdou i milovníci panensky čisté přírody. Oblíbené jsou zejména domy, které si lidé budují v korunách stromů. V jižní Africe zase můžete bydlet přímo mezi zvířaty. Například v makanyanském safari se vám za okny chodí třeba sloni.
 

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Za poslední rok zahynuli ve službě dva agenti CIA

Za poslední rok zahynuli ve službě dva důstojníci americké zpravodajské služby CIA. Na pamětní zeď v sídle agentury v Langley ve Virginii přibyly při každoročním ceremoniálu na jejich počest dvě hvězdy. Pracovali v utajení, jejich jména i okolnosti úmrtí jsou tajné. O rok dříve přišli při plnění úkolů o život čtyři příslušníci CIA.

Krátká zpráva

Zřícená budova pohřbila v Íránu šest lidí, desítky jsou ještě v troskách

Šest lidí zahynulo při zřícení nedostavěné budovy v nejrušnější ulici v íránském městě Abadan. Záchranáři vyprostili z trosek desetipatrového domu 34 živých, desítky lidí pohřešují. Spodní patra domu byla před několika dny zprovozněna, zatímco horní část ještě dostavovali. Policie zatkla majitele objektu i šéfa stavební firmy.

Píše se na Deník.cz