Sex

Co nedělat před sexem: Tato pravidla zaručí lepší sex i zdraví!

Co nedělat před sexem: Tato pravidla zaručí lepší sex i zdraví!
Zdroj: Thinkstockphotos

Poslední věc, kterou byste chtěli před sexem dělat, je asi projíždět různé seznamy. Jenže některá pravidla jsou důležitá nejen pro vaše zdraví, ale také pro příjemnou soulož.

V sexu má každý rád něco jiného, pro všechny ale platí, že některé věci by se před ním dělat neměly. Škodí totiž vašemu zdraví obecně a brání také vášnivějšímu skotačení pod peřinou, píše britský portál Metro. Co před sexem nedělat, aby byl požitek co nejlepší?

Odskočit si

Podle nedávného průzkumu většina žen, že by si měla před souloží odskočit. Jenže opak je pravdou - odborníci doporučují čůrat až po sexu. Proud sterilní moče totiž odplaví bakterie, které se do močové trubice při sexu dostanou. Tyto bakterie jsou přitom hlavní příčinou zánětů.

Brát si antihistaminika

Léky na alergii vám sice uleví od rýmy a zarudlých očí, dělají to ale vysušením tkání. Kromě těch v nose nebo ústech mohou vysušit také vaginu, což vede k nepříjemnému a bolestivému sexu. Antihistaminika navíc snižují libido, vyvolávají dokonce pocit ospalosti.

Související obsah

Vypít příliš alkoholu

Přestože to jde i bez alkoholu, k sexu už tak nějak patří. Ať už to je pár skleniček, než se odhodláte seznámit, nebo lahev vína na rande. Alkohol totiž snižuje zábrany a zvyšuje tak chuť i šanci na sex. Jenže zároveň snižuje mužskou potenci a přináší i potíže s erekcí.

Koupit špatný kondom

Pánové, opravdu potřebujete vroubkovaný XL? Správným výběrem kondomu se nejen ochráníte před těhotenstvím a nemocí, ale můžete vylepšit také své sexuální prožitky. Při nákupu se proto orientujte podle pěti měřítek - velikosti, tvaru, povrchu, lubrikace a materiálu.

Související obsah

Oholit se těsně před stykem

Ženy chtějí udělat dojem naprosto hladkou pokožkou, zatímco muži se řídí pravidlem "oholení opticky zvětšuje". Jenže holit se těsně před sexem je to nejhorší, co můžete udělat. Riskujete totiž infekci a přenos pohlavních chorob. Po oholení totiž často na pokožce zůstanou malé ranky a odřeniny.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ŠOKUJÍCÍ ZJIŠTĚNÍ: Otěhotněla po análním sexu! Jak se to může stát?

NEČEKANÉ: Jaké je nejoblíbenější místo na sex? Neuvěříte, kde si to lidé rozdávají nejradši!

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz