Lenošení

Super vychytávky: Vaše lenošení může být ještě lepší! GALERIE

Super vychytávky: Vaše lenošení může být ještě lepší! GALERIE
Zdroj: TN.cz

Lidé často hledají způsoby, jak si co nejvíce usnadnit život a moc se při každodenních činnostech nenadřít. Výsledkem pak mohou být třeba tyto vychytávky, které dokonce i samotnému válení se v posteli dají zcela nový rozměr. Jen posuďte sami!

Pro každého, kdo miluje lenošení v posteli a jen nerad vytahuje nos zpod teplé peřiny, máme super zprávu. Váš život může být ještě pohodlnější!

Jak totiž dokazují fotografie kutilů, ložnice nejenže může  vypadat lépe, ale také se dá lehce zajistit, abyste vše nejdůležitější měli stále po ruce a nemuseli kvůli tomu vstávat. Svého se tak dočkají vášniví jedlíci, ale i televizní maniaci nebo milovníci zvířat.

Pokud zbožňujete snídaně do postele, určitě oceníte třeba speciálně upravený noční stolek, který slouží zároveň jako tác na jídlo. Chtělo by to ještě kávu? I tenhle požadavek může být lehce splněn! Existuje totiž budík, který společně se zvoněním začne připravovat lahodný nápoj.

Související obsah

Je libo romantika nebo pohled na hory? Pak využijte rafinované lampy, která společně s aplikací dokáže obléknout váš pokoj do zcela nového kabátu!

Tyto a další skvělé vychytávky nejdete v galerii. Jaké jsou ty vaše? Posílejte nám je na zpravy@nova.cz.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz