Krokodýl

Foto obřího krokodýla děsí rybáře. Na toho by při lovu narazit nechtěli

Foto obřího krokodýla děsí rybáře. Na toho by při lovu narazit nechtěli
Zdroj: facebook.com

Celý svět obletěla fotografie obřího krokodýla, kterou na Facebooku sdílela uživatelka Lynsey Clayton Saudanová. Krokodýl je tak dlouhý, že když jeho tělo pověsili lovci na strom, museli si tři muži stoupnout na ramena, aby dosáhli stejné výšky jako mrtvý krokodýl.

"Lidi, když říkají, abyste nerybařili v hluboké vodě, tak je prosím poslechněte. Tohle je pořádný krokodýl!" napsala Lynsey k fotografii, kterou sdílelo téměř 13 tisíc uživatelů. Má to ale jeden háček.

Autorka fotografie nenapsala, kde byla fotografie pořízena. Kde žijí taková monstra zajímá především rybáře, kteří by se s něčím podobným velmi neradi setkali na vlastní kůži. Bohužel, Lynsey je ohledně původu fotografie tajemná jak hrad v Karpatech.

Britský list Daily Mail zkoumal profil autorky fotografie, moc vodítek ale nepřinesl. Lynsey se narodila v Zimbabwe. Ve svém příspěvku krokodýla označila za "placatého psa", což je slangový výraz pro krokodýla pocházející právě z jihu Afriky.

Související obsah

Autorka ale žije ve Velké Británii. Nejvíce se ale diskutující kloní k tomu, že krokodýl byl uloven v Austrálii, konkrétně buď na Severním teritoriu nebo ve státě Queensland, pravdu ale zná jen autorka a ta zatím mlčí.

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz