Vražda

Umučila kočku, chtěla zabít a zneužít ženu, z Bohnic ji ale pustili

Televize Nova získala další šokující důkazy o tom, že žena, která zabíjela na pražském Smíchově, o své touze vraždit doktorům řekla. Na příjmu v psychiatrické nemocnici po předchozím pokusu o vraždu lékařům detailně popsala, že chtěla zabíjet a po smrti dotyčnou ženu zneužít.

"Měli jsme to jako informaci od té pacientky. My jsme s tím samozřejmě pracovali a pracovali jsme na tom, aby si budovala hranici mezi fantazijním světem a nějakou realizací," řekl TV Nova ředitel bohnické léčebny Martin Hollý.

Vražedný pokus v kavárně lékaři brali jen jako její fantazii a to proto, že je o tom policie prý neinformovala. "Od policie jsme pouze dostali odpověď, že v ten den byla provedena dechová zkouška," brání se Hollý.

"Událostmi z 5. července, respektive postupem policie, se zabývají kontrolní orgány policie," řekla TV Nova mluvčí pražských policistů Andrea Zoulová.

V minulosti už přitom byla i na uzavřeném oddělení, a to pod stálým dohledem. Otázka je, jestli se lékaři v případě tak vážně nemocného člověka museli spoléhat na policii.

Související obsah

"Se ptáte na to, co je součástí naší léčby a co je ze zdravotnické dokumentace, kde jsem vázán mlčenlivostí," odmítl ředitel léčebny komentovat zdravotní stav vražedkyně.

Podle kamarádů lékařům říkala, že se na psychiatrii pod dohledem cítí bezpečně. Bála se, že někomu ublíží. Vyprávěla třeba o tom, že se chystala zavraždit kolegyni a sníst její orgány. "Na noční měla tydlenty představy, že zabije právě tu kolegyni a ty játra, že si usmaží," řekl TV Nova jeden ze známých vražedkyně ze Smíchova.

Související obsah

Podle něj a ostatních kamarádů se také netajila tím, že má diagnostikovanou sexuální deviaci nekrofilního sadismu a že trpěla zoofilií.

"Zabila svého kocoura, nad kterým se sexuálně uspokojovala a říkala, že to bylo lepší, když byl mrtvý," říká šokující informace o vražedkyni její známý.

Kdo ponese odpovědnost za to, že se žena dostala z psychiatrie a za několik hodin vraždila, bychom se měli dozvědět z výsledků šetření přímo v psychiatrické nemocnici v Bohnicích. Jasno by mělo být do dvou týdnů.
 

vbo, Karla Mráčková, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz